OPINEO

Nie Wiesz Jak Wybrać Gorset?

KLIKNIJ TUTAJ

Gorsety Modelujące na biust Overbust i pod biust Underbust: gwarantują doskonały efekt  podczas nieregularnego noszenia  lub na specjalne okazje * 

Gorsety Modelujące Wyszczuplające talię od 5 do 12 cm, spłaszczają i dyscyplinują brzuch, modelują  tors w pożądany kształt klepsydry, podciągają i wypychają piersi. Zadaniem tych gorsetów jest również usztywnienie pleców i wysmuklenie sylwetki.  Konstrukcja zawiera wszystkie klasyczne elementy tj.: metalowe fiszbiny (płaskie 12 szt. i spiralne 2szt.), warstwy specjalistycznego materiału (2-4), zapięcie metalowe typu Busk (klasyczne zapięcie  z haftkami gorseciarskimi) lub zamek błyskawiczny, klasyczne sznurowanie na plecach, taśmę podtrzymującą w talii, która zapobiega przemieszczaniu się gorsetu podczas noszenia, panel zakrywający skórę pod sznurowanie, 12 płaskich fiszbin, 2 spiralne fiszbiny na biuście.

*gorsety modelujące jest cieńszy i lżejszy od gorsetu Wyszczuplającego.


GORSETY WIECZOROWE

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena

Planujesz zakup gorsetu pod choinkę, a może na studniówkę?  Nie zwlekaj! W okresie świąt otrzymujemy ogromna ilość zamówień, nauczeni doświadczeniem prosimy o możliwie jak najszybsze zakupy. Pamiętajcie, że na niektóre wzory trzeba czekać 3-4 tygodnie.  Sprawdzaj dostępność wybranych wzorów.

"Szycie każdego z oferowanych w naszym sklepie gorsetów zajmuje krawcom 8 godzin"

> > > Zaufało nam ponad 5 tysięcy Klientów < < <

- Gwarancja Doskonałej Jakości -      

World's No.1 Corset Company

#CD-943 czarny gorset overbust wieczorowy #CD-943 czarny gorset overbust wieczorowy
Cena: 349,00 zł 369,00 zł
MY-077 CZARNY KLASYCZNY GORSET OVERBUST MY-077 CZARNY KLASYCZNY GORSET OVERBUST
Cena: 299,00 zł 359,00 zł
Sklep internetowy Shoper.pl