DLACZEGO WARTO KUPIĆ prawdziwy GORSET

GŁÓWNY POWÓD, DLA KTÓREGO WARTO KUPIĆ PRAWDZIWY GORSET WYSZCZUPLAJĄCY NA STALOWYCH FISZBINACH, A NIE KOLEJNĄ BIELIZNĘ KORYGUJĄCĄ DOSTĘPNĄ W KAŻDYM SKLEPIE Z BIELIZNĄ PRZEDSTAWIONO NA OBRAZKU GDZIE WIDAĆ RÓŻNICĘ W NAPRĘŻENIU MOCNYCH GRUBYCH TKANINY W GORSECIE, A ELASTYCZNYM CIEŃŚZYM MATERIEŁEM W BIELIŹNIE KORYGUJĄCEJ.

WIDAĆ RÓŻNICĘ W ILOSĆI I GRUBOŚCI FISZBIN: NA RYSUNKU BIAŁE KRESKI TO  FISZBINY PLASTIKOWE, NIEBIESKIE KRESKI TO MOCNE FISZBINY STALOWE. WIDZIMY JAK DZIĘKI SZTYWNEJ KONSTRUKCJI GORSET NAPRĘŻONY NAKŁADA SIĘ NA CIAŁO, A BIELIZNA KORYGUJĄCA WBIJA SIĘ W CIAŁO I FAŁDUJE RAZ Z NIM. MIĘKI ELASTYCZNY MATERIAŁ GDY WBIJA SIĘ W CIAŁO JESZCZE BARDZIEJ PODKREŚLA NIEDOSKONAŁOŚCI FIGURY. BIELZINA KORYGUJĄCA JEST ZBYT CIENKA, ABY ZAMASKOWAĆ TŁUSZCZYK, A CO DOPIERO MOCNO ŚCISNĄĆ I PODTRZYMAĆ CIAŁO. BIELIZNA KORYGUJĄCA MA WSZYWANE W MAŁYCH ILOSCIACH PLASTIKOWE FISZBINY, KTÓRE SIĘ WYGINAJĄ, SĄ ZBYT SŁABE ABY NAPRĘŻYĆ MATERIAŁY. NAPRĘŻONY MOCNO MATERIAŁ NIGDY NIE WBIJA SIĘ W FAŁDY CIAŁA NA BRZUCHU I NA BOCZKACH. PLASIKOWE FISZBINY CZĘSTO WYGINAJĄ SIĘ I ODSTAJĄ OD CIAŁA-TWORZĄC tzw. GUZY.

GORSET WYSZCZUPLAJĄCY MA NIEPORÓWNYWALNIE MOCNIEJSZĄ KONSTRUKCJĘ, TWORZĄ GO 2 WARSTWY MOCNYCH MATERIAŁÓW + FISZBINY STALOWE W ILOŚĆ 24 SZTUKI. UŻYWANE W GORSECIE TKANINY  NIE SĄ ELASTYCZNIE I NIE PODLEGAJĄ WYCIĄGANIU.

MATERIAŁ DZIĘKI STALOWYM FISZBINĄ W DUŻEJ ILOŚCI   W KAŻDEJ POZYCJI JEST MAKSYMALNIE, NAPREŻONY. PRAWDZIWY GORSET NA CAŁEJ SWOJEJ WYSOKOĆI I OBJETOŚCI NIGDZIE NIE WBIJE SIĘ W FAŁDĘ BRZUSZNĄ. WSZYSTKIE FAŁDY POD GORSETM SĄ ZAMASKOWANE. JEDYNIE CZASEM MOŻE ZROBIC SIĘ DROBNA FAŁDKA NA PLECACH NAD GORSETEM, ALE NIGDY POD GORSETM.  FISZBINY STALOWE IDEALNIE PRZYLEGAJĄ DO CIAŁA, W KAŻDYM PUNKCIE NA CAŁEJ ICH DŁUGOSCI, GORSET NIE MA PRAWA SIĘ PRZESUNĄĆ, ANI ZWINĄĆ. FISZBINY NIE PĘKAJĄ I NIE OKSZTAŁCAJĄ TAK JAK FISZBINY Z PLASIKU GORSTE MOŻNA MOCNO ZACISKAĆ PODCZAS SZNURWANIA –CAŁA JEGO KONSTRUKCJA JEST DO TAKICH NAPRĘŻEŃ PRZYSTOSOWANA. DZIEKI, TEMU OTRZYMUJEMY DUŻO WIĘKSZĄ REDUKCJĘ OBJĘTOŚCI CIAŁA, GORSET DZIĘKI TAŚMIE PODTRZYMUJĄCEJ W TALII I MOCNEMU SZNUROWANIU ZAWSZE TRZYMA SIĘ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU NA CIELE. PODKREŚLAJA WYRAŹNIE FIGURĘ KLEPSYDRY I KOBIECE KSZTAŁTY. KONSTRUKCJE PRAWDZIWYCH GORSETÓW OPARTE SĄ NA STALOWYCH FISZBINACH W TYM 4 FISZBINACH PŁASKICH W OKOLIY KRĘGOSŁUPA DZIEKI, TEMU PLECY POD GORSETEM SĄ GŁADKIE I ZAWSZE MAKSYMALNIE WYPROSTOWANE. NA BOKACH CIAŁA POD PRAWDZIWYCM GORSETNIE NIE WIDAĆ ŻADNYCH FAŁDEK ,NAWET W POZYCJI SIEDZĄCEJ.


 

Magia i tajemnice prawdziwych gorsetów,

czyli jak jeszcze bardziej cieszyć się swoim ciałem. 


Zakładam, że kochasz swoje ciało - bo niby, dlaczego miałabyś go nie kochać? Czy wiesz, że możesz jeszcze bardziej cieszyć się nim przy pomocy autentycznego gorsetu?

Niewiele z nas ma czas na kilka dodatkowych godzin w siłowni. W osiągnięciu super talii pomoże nam prawdziwy gorset . W Wielkiej Brytanii w jednej znanej sieci sklepów z bielizną według statystyk co trzy minuty ktoś kupuje gorset do modelowania sylwetki.To odpowiedź na powrót trendu na talię osy.

Nie bez kozery prawdziwe gorsety przetrwały wszelkie rewolucje modowe ostatnich kilku stuleci. Intrygują, ekscytują, przyciągają i pociągają, a co najważniejsze już dawno temu przestały być znienawidzonym przez nasze prababki narzędziem tortur. Historia gorsetów zmieniała się dynamicznie na przestrzeni wieków. Obecnie to jeden z najgorętszych trendów, któremu warto ulec. Zjawisko gorsetowej manii zaobserwować można od Londynu, aż po Mediolan, od Paryża aż po Nowy Jork. Trendsetterzy i fashionalitycy podejrzewają, że odpowiedzialnymi za to szaleństwo są Madonna, Rihanna i Lady GaGa, które już od kilku sezonów namiętnie rzeźbią talię i unoszą piersi fiszbinami. Wiele kobiet nadal docenia ponadczasową skuteczność gorsetu, jak również jego psycho-terapeutyczne działanie. Zanim jednak zdecydujesz się na jego zakup, warto poznać choć minimalną wiedzę o fasonach. Od wielu lat pasjonują mnie gorsety, moim marzeniem było, stworzyć miejsce gdzie każda Polka znajdzie swój wyjątkowy gorset, dobrany właśnie, tak by móc jeszcze bardziej cieszyć się swoim ciałem.  Klasyczny Gorset nie tylko sprawia, że czujemy się sexy, jest on przede wszystkim skutecznym narzędziem korygującym niedoskonałości figury. Mowa tu oczywiście o gorsetach Modelujących i Redukujących z metalowymi fiszbinami. Światowy rynek odzieżowy zasypany jest topami w kształcie gorsetu zwanymi potocznie Busterami, są fikuśne i bardzo kobiece, mają często erotyczny charakter, jednak wiedz, że w żaden sposób nie podkreślą talii, nie skorygują figury. W naszym sklepie nazwaliśmy je Gorsety Modne.

Gorset w naszej ofercie nie należy do super tanich, a to dlatego że gwarantujemy najwyższą jakość tkanin i konstrukcji, taka aby każdy nasz gorset nawet po długim noszeniu zawsze zachowała odpowiedni kształt i fason. Gwarantujemy, że fiszbiny nie pękają i nie ulegają odkształcaniu, gwarantujemy profesjonalne szwy najwyższej jakości tkaniny, z których szyte są nasze gorsety to suto tkana Satyna, szlachetny Brokat i mięsista Tafta. To bardzo wyselekcjonowane gatunki i grubości materiałów. Wiele gorsetów skrojonych jest z tkaniny zwanej Brokatem - to bardzo szlachetna tkanina, która już w XVII w wykorzystywana była w krojeniu gorsetów, dzisiaj najczęściej szyte z niej są szaty liturgiczne. To gruba tkanina z wypukłym, wzorzystym wzorem, przetykana złotą lub srebrną nicią, jedwabna lub z dużą zawartością jedwabiu. Niestety takie tkaniny kosztują bardzo wiele. Wszystkie gorsety w tej kolekcji przechodzą dwukrotną kontrole jakości dlatego nie odnotowaliśmy jeszcze reklamacji z powodu jakości czy uszkodzeń.

 

 

Każda kobieta przynajmniej raz w życiu powinna przymierzyć prawdziwy gorset. Wystarczy raz spróbować, a później już trudno jest się mu oprzeć. Często myśląc o gorsecie zwyczajnie kojarzymy go z puszystością, ściskaniem brzucha i poświęceniem. Otóż nic bardziej mylnego! Gorset może nosić każda Pani, niezależnie od rozmiaru, wieku i figury.  Taki klasyczny gorset z metalowymi fiszbinami sprawia, że czujemy się szczupło, szalenie kobieco, a do tego trzyma prosto plecy, korygując chód i postawę.

Niestety gorsety dotąd były towarem bardzo luksusowym. Znalezienie doświadczonej gorseciarki, która uszyje nam wymarzony profesjonalny gorset na miarę wcale nie jest proste, a już na pewno nie tanie. Sprawdziłam ofertę na Polskim rynku i co się okazało? Bardzo mało jest doświadczonych zakładów, które zajmują się profesjonalnym szyciem gorsetów. Mała konkurencja powoduje, że za taki gorset musimy zapłacić 1500 zł, a często i znacznie więcej. Zachęcam Panie do skorzystania z oferty gotowych gorsetów dostępnym nawet w 16 rozmiarach.

Rozmiary autentycznych gorsetów podawane są w calach (1 cal = 2, 54 cm, zaczynając od rozmiaru 18” licząc dalej, co dwa (20”, 22”, 24” itd. itd.) Ta skala przyjęta jest jednolicie na całym świecie. O czym mówi rozmiar? Otóż numer rozmiaru wskazuje, że objętość talii w pełni zasznurowanym gorsecie, (prawa i lewa połowa zapiętego z przodu gorsetu stykają się na kręgosłupie) wynosi tyle cali ile podaje numer rozmiaru; Np. rozmiar 26” = objętość talii tego gorsetu przy pełnym zasznurowaniu wynosi 66, 04 cm. Przyjmuje się ze dobrze dobrany rozmiar gorsetu powinien być 4 cale mniejszy od Twojego naturalnego obwodu talii ( w calach).

Dobrze dobrany rozmiar gorsetu, jest tak samo ważny jak prawidłowo dobrany rozmiar butów. Zbyt małe lub za wysokie leżą w szafie miesiącami i nigdy nie doczekają się chwili, kiedy ponownie zdecydujesz się je założyć - tak samo jest z gorsetem. Przed zakupem należy dokładnie zastanowić się, jaki efekt chcesz nim osiągnąć, bo tylko wtedy będziesz chciała nosić gorset znowu, znowu i znowu. 

Która z Pań nie szuka sposobów na powiększenie i ujędrnienie biustu? Czy wiesz, że nawet krótkie gorsety pod biust świetnie sprawdzają się w roli wypychacza? Cała magia w tym, że mocno ściśnięta skóra na brzuchu wypychana jest naturalnie ku górze, dzięki czemu piersi nabierają jędrności i objętości. Ponadto mocne, płaskie fiszbiny przy kręgosłupie trzymają prostą postawę nawet podczas siedzenia. Wyprostowana sylwetka i wypięte piersi dodają pewności siebie. Sprawią, że poczujesz się sexy i wyjątkowo.

Generalnie wyróżniamy trzy typy gorsetów:

Gorsety UNDERBUST-- pod biust- pasują do każdego typu figury i każdego wzrostu, ważne jest tylko, aby dobrze wybrać ich długość. To od długości zależy czy osiągniesz prawidłowy efekt.

 

Underbust zmniejszają talię nawet o 12 cm, odpowiednio długi spłaszczy wystający brzuch, pozostawiając wypchnięte i powiększone piersi na wierzchu. Modelują ciało w kształt klepsydry. Gorsety pod biust są bardziej wygodne od pełnego gorsetu, zapewniają więcej swobody w górnych partiach ciała i dlatego swoją przygodę z pierwszym gorsetem warto zacząć właśnie od takiego fasonu. Aby dobrze zakryć i ścisnąć większy brzuszek należy wybrać fason z tzw. językiem na brzuchu. To bardzo ważne, aby ściśnięte w talii ciało nie wylewało się z pod gorsetu. Długi Undebust podkreśli boki i zakryje wszystkie fałdki w górnej części bioder. Osiągniesz w ten sposób efekt klepsydry eksponując jednocześnie kusząco pośladki. Zbyt długi gorset może uwierać w pozycji siedzącej. Warto kupować gorsety w sklepach specjalistycznych. Tanie modele nigdy nie układają się do ciała i skutecznie mogą nas zrazić do gorsetów.

 

Jak bardzo gorset rozpala erotyczne zmysły, nie trzeba chyba nikogo przekonywać, prawda? Underbust sprawdzają się również, jako bielizna erotyczna. Inspiracją do zabaw w alkowie sypialni mogą być gwiazdy XIX wiecznej sceny burleski. Nie zapomnij o nylonowych pończoszkach lub wypróbuj biżuteryjne naklejki na sutki.

 

Regularne noszenie gorsetów redukujących naprawdę zmniejsza naturalny obwód talii, eksponując jednocześnie kobiece biodra. W dyscyplinowaniu sylwetki należy być konsekwentnym i wytrwałym. Doświadczone Panie potwierdzają, że pierwsze efekty są już widoczne po kilku tygodniach. Gorset to idealne rozwiązanie nawet dla bardzo szczupłych „tyczkowaty” kobiet o chłopięcej figurze.

Drugi typ to pełne gorsety na biust, zwane ogólnie na całym świecie OVERBUST. Zaczynają się od bioder i zakrywają tors łącznie z biustem. Wybierając ten model również należy skupić się na długościach. Na przykład wysoki tył, nie tylko zakrywa fałdki na plecach, ale przede wszystkim stanowi silne oparcie dla większych biustów. Dobrze skrojony i zawiązany overbust zapewnia większy komfort dla piersi niż stanik, odciąża kręgosłup i daje uczucie lekkości. Wszystkie Overbusty oczywiście również mocno podkreślają talię, dyscyplinują brzuch oraz podkreślają lub zakrywają biodra, a głębokie, szerokie dekolty po prostu zaczarowują nasze biusty.

 

Dekolt głęboko wycięty w kształt serca przeznaczony jest dla większych biustów, bardzo kusząco eksponuje rowek pomiędzy piersiami i sprawia, że piersi układają się w kształt piłeczek.

Wybierając Gorset Overbust przyjrzyj się dokładnie linii dekoltu. Zbyt obficie wyeksponowany duży biust może spowodować, że będziesz wyglądać tandetnie i tanio. Małe piersi ładnie prezentują się w prostych lub łagodnie podciętych w serce dekoltach.

Popularne są również dekolty obszyte drobnymi pliskami (w stylu Burleski). Pliski odwracają nieco uwagę od piersi i dodają subtelności.

W gorsetach Overbust bardzo ważna jest również ogólna długość gorsetu. Panie o wzroście większym niż 165 cm mogą wybierać dłuższe fasony (ok. 42-46 cm). Dzięki nim, optycznie wysmuklą swoje ciało i podkreślą linię bioder. Sylwetka wydaje się wtedy bardziej proporcjonalna i kobieca.

 

Trzeci model to Waist-cincher– są to swego rodzaju szerokie pasy kształtem przypominające gorset Underbust, mogą być nawet sznurowane tak samo jak gorset. Ich szerokość nie przekracza 6-8 cali. Rola takiego pasa jest jednak ograniczona jedynie do redukowania naturalnej objętości talii.

Jeżeli zdecydujesz się na permanentne modelowanie sylwetki warto wybrać taki fason, aby móc nosić go zarówno na jak i pod ubranie.

Noszenie gorsetu to odpowiedź na powrót trendu na talię osy. Pierwsze zakładanie nowego gorsetu jest dość czasochłonne, gdyż jest on na początku dość sztywny i nieuformowany, dopiero po mocnym zasznurowaniu gorset dopasowuje się do ciała. Kolejny raz ta czynność zajmuje już tylko kilka minut. 8 Metrowy sznur ułatwia samodzielne wiązanie, a panel dodatkowy chroni skórę podczas sznurowania.  Im częściej i dłużej nosisz swój gorset tym lepiej układa się on do sylwetki i staje się co raz bardziej wygodny. Kupując gorset kieruj się takimi samymi zasadami jak z butami. Badania wykazują, że noszenie gorsetu nie jest niezdrowe, pod warunkiem że zachowasz zdrowy rozsądek i umiar.

Wszelkie treści informacyjne zamieszczone na stronie sklepu www.gorsety-pl.pl są własnąścią intelektualną firmy Gorsety-PL Aleksandra Ruszewska chronione prawem Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r., Nr 24, poz. 83 z późn. zm.) oraz Ustawa z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych(Dz. U. z 2001 r., Nr 128, poz. 1402 z późn. zm.)

 

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl