FILM O PROJEKTANCIE, MARCE ORAZ PRODUKCJI

Oferowane w sklepie Gorsety-PL modele prawdziwych gorsetów wyszczuplających mają gwarancję najwyższej jakości, przechodzą przez wieloetapowy system kontroli według standardów ISSO. Aktualnie kolekcja  sprzedawana jest aż w 33 krajach na czterech kontynentach. Twórca marki stał się niekwestionowanym "Królem Gorsetów" w skali świata. Żadna firma na świecie aktualnie chyba nie dorównuje zakresem i poziomem produkcji do Marki Vintage Goth. 

Jak widać na filmach w naszej ofercie nie znajdziecie Państwo gorsetów opartych na tanich elementach konstrukcyjnych, rozciągliwych słabych tkanin, ani tzw.imitacji gorsetów. Oglądając film nr 2 zobaczą Państwo wykrój oraz wszystkie etapy w procesie produkcji- to wręcz niewiarygodne jak precyzyjne są maszyny, projekty oraz jak wygląda cały proces ich wykonania. Przekonają się Państwo jak zaawansowana technologię wykorzystuje się do produkcji każdej kolekcji. Niektórzy specjaliści w zespole projektowym Suman Bharti zajmują się konstruowaniem gorsetów od ponad 20 lat. Wszystkie kolekcje produkowane są z najwyższej jakości tkanin, nie boimy się stwierdzić że to właśnie jakość wykonania gorsetów Vinatege Goth jest największym atutem. Gorsety są testowane -odporne na silne naprężenia. 2 lata gwarancji !

Kilka słów o twórcy:

Twórcą marki i głównym projektantem jest  Suman Bharti . Suman urodził się i wychował w maleńkim miasteczku w okolicach Delii (Indie). Pomimo wszem otaczającej biedy miał marzenia i kierował się wyłącznie pasją. Zdobył wyższe wykształcenie w dziedzinie historii i konstrukcji kostiumów, w tym przede wszystkim gorsetów. Historia marki, którą stworzył brzmi niczym "American Dream". Zaczynał bez zaplecza finansowego z jedną maszyną. Wyjechał nawet do Europy gdzie zdobył środki by w 2010 roku zacząć regularną, profesjonalną produkcję prawdziwych gorsetów na stalowych, mocnych konstrukcjach. W chwili obecnej jego szwalnia wyspecjalizowana w produkcji prawdziwych gorsetów urosła do niewyobrażalnie wielkich wymiarów. 

Jego pierwsze gorsety zachwyciły niemalże cały Świat. Zbudował zespól specjalistów, inwestorów i produkcja urosła do wielomilionowego biznesu na światową skalę. Różnorodność wzorów, tkanin, a przede wszystkim profesjonalizm jak i wysoce precyzyjny park maszynowy zachwyciły i nas. W 2012 roku podjęliśmy regularną współpracę z Suman Bharti i staliśmy się pierwszym profesjonalnym dystrybutorem gorsetów na polskim rynku ( w tamtym okresie  częściowo weszliśmy również na rynek Czech). Nie było łatwo, gdyż produkcja w Indiach cały czas była na etapie rozwoju na tak szeroką skalę - ciągłe zmieniające się  zasady sprzedaży, kalkulacje zasady importu, opóźnione odprawy celne itd itd . Wspólnie uczyliśmy  się administracji i  dystrybucji . W Polsce w tym czasie dosłownie kilka sklepów oferowało tzw. prawdziwe gorsety - wciąż w wąskim zakresie jako wąskie działy w ofercie - i były to głównie w sklepy dedykowane dla subkultur. Nikt nie zajmował się tym profesjonalnie. Powstało też kilka stron internetowych oferujące gorsety bez zaplecza magazynowego, pośredniczą w zamówieniach dla Klientów którzy gotowi są długo czekać i wyłożyć fundusze na zakup wybranego przez nich towaru.

Niestety pojawienie się profesjonalnej oferty rozzłościło ową "konkurencję", która po dziś dzień nie może zaakceptować naszej ciężkiej pracy, zaangażowania który w ciągu 3 lat przerodził się w niemały Sukces. Regularnie zamieszczane są kłamliwe, obelżywe wpisy w Internecie podszywając się pod potencjalnych Klientów. Pomimo tak wielu bolesnych doświadczeń już ponad 5 tysięcy Klientów zaufało nam i dokonało zakupu. "Brudne" działania" konkurencji" tym bardziej motywują Nas i wzmacniają  w działaniu. Jak widać szybko rozwinęłyśmy skrzydła i w chwili obecnej jesteśmy wiodącym sklepem nie tylko On-Line, który sprzedaje gorsety na tak szeroką skalę. Jesteśmy jedyną Firmą, która posiada duży profesjonalna magazyn (około 3000 gorsetów) i każdego dnia oferuje gotowe gorsety w 14 rozmiarach.

Od początku tego roku posiadamy też wygodne biuro oraz wzorcownię w centrum Warszawy. Każdego dnia od poniedziałku do piątku można umówić się z nami po odbiór towaru lub  poznać namacalnie całą ofertę. Zapraszamy i Życzymy Państwu Udanych Zakupów.

Poniżej załączamy krótki film telewizji CNN  o człowieku, który spełnił swoje marzenia i stał się "światowym królem gorsetów". Poznajcie Państwo historię marki oraz całe zaplecze produkcji.

FILM - Twórca

FILM 2 - Produkcja

Warto zwrócić uwagę na wykrój, ilość warstw i paneli wykroju oraz na całą technologię usztywniania gorsetów fiszbinami  aż do momentu ich wprowadzania w tunele ochronne.

Jesteśmy pomysłodawcą i redaktorem Facebook-owego profilu Gorsety-PL poświęconego ogólnie tematyce prawdziwych gorsetów. Wyszukujemy i prezentujemy wszystkie typy gorsetów również te historyczne. Wyszukujemy fotografie na wszystkich stronach internetowych świata, regularnie prezentujemy też gorsety gwiazd światowego formatu, ciekawe stylizacje, poruszamy intrygujące tematy. Jeśli u Nas pokazują się nowości to oczywiście też staramy się na bieżąco  informować obecnych i przyszłych Klientów o nowościach magazynowych. W poście wraz ze zdjęciem podajemy konkretną informację, który produkt pochodzi z naszej oferty.  Profil Gorsety-PL nie jest stroną poświęconą wyłącznie naszej ofercie.  Pomysł spodobał się profil śledzi już ponad 76 tysiące osób. Zajrzyj i zobacz ponad tysiąc gorsetowych fotografii pochodzących ze źródeł z całego świata - Uwaga! oglądanie gorsetowych fotek bardzo wciąga :)→ Facebook

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl