Gorsety po ciąży - cóż to takiego? Od 5 lat znaczną grupę naszych Klientek stanowią Panie, które borykają się z problemem powrotu do figury sprzed ciąży. Są to nie tylko mamy, które urodziły swoje pociechy kilka miesięcy temu, ale również te, którym problem deformacji brzucha po ciąży doskwiera już  kilka lat. Oczywiście im szybciej zacznie się nosić gorset po połogu tym lepiej. Gorsetowanie po ciąży to nie jest żadna nowa, wymyślona, marketingowa metoda. W kulturach Dalekiego Wschodu od setek lat stosuje się ciasne obwiązywanie brzucha chustami po porodzie. Zobacz przykładowe fotografie powyżej. W szczególności pomaga to na rozszczepione mięśnie brzucha. Materiał ściska rozciągnięta skórą, zbiera ciasno powracające organy oraz wypchnięte niekiedy podczas ciąży żebra. Wiązanie chustami jest  trudne, czasochłonne i do tego wymaga pomocy drugiej wprawionej osoby. Gorsety pod biust (underbust) na stalowych fiszbinach dzięki swojej mocnej konstrukcji są znacznie wygodniejsze i łatwiejsze w zastosowaniu. Gorset zdecydowania szybciej można założyć oraz połączyć z codzienną odzieżą. Mamy bardzo chwalą sobie decyzje o noszeniu gorsetu. Wśród naszych klientek są Panie, które urodziły trzecie lub czwarte dziecko i dopiero w ostatniej ciąży dowiedziały się o znaczeniu noszenia gorsetu po porodzie. Panie te opowiadają jak bardzo żałują, że nie wiedziały o tym przed wcześniejszymi ciążami. Ucisk gorsetu wbrew pozorom jest bardzo przyjemny. W siedzibie firmy każdego dnia mam umówione przymiarki - rozmawiamy z klientkami, przyglądamy się im i ich reakcjom, słuchamy wszelkich uwag, sugestii. Każda mama  po zasznurowaniu gorsetu wydaje się być oszołomiona (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), że sam moment zaciągania sznura sprawia taką przyjemność. Zawsze podkreślają, że miały zupełnie inne wyobrażenie i odczucia.   Od 2014 roku o noszeniu gorsetu po porodzie pisze się na całym świecie. Moda na gorsety wróciły  jak bumerang szczególnie od czasu gdy amerykańskie sławy i celebrytki zaczęły otwarcie opowiadać w wywiadach, o tym że nosiły prawdziwe gorsety i jak bardzo pomogły im one w szybkim powrocie do ładnej figury. W Los Angeles znaleźli się nawet lekarze, którzy zajmują się doborem gorsetu i sprawdzaniem postępów w korekcji figury. Piszemy o tych kwestiach więcej w poniżej zamieszczonych artykułach (znajdziesz je pod tekstem). 

Po ciąży oczywiście rekomendujemy wszelkie gorsety POD BIUST. Taki gorset nie tylko koryguje brzuch talię i żebra, ale również pomaga unieść piersi. Tak, tak piersi - to nie pomyłka. Mimo, że gorset nie nachodzi na biust, sięga, aż do dolnej krawędzi biustonosza - dzięki czemu podczas poruszania się, siadania wypycha piersi nieco ku górze i zawsze  stanowi dla nich mocną podporę. Gorset pod biust zawsze bardzo skutecznie prostuje kręgosłup, 4 fiszbiny płaskie są tak skuteczne, że ani przez chwilkę nie pozwalają na niechlujną zgarbioną postawę.

W dziale GORSET PO CIĄŻY prezentujemy modele, które mamy wybierały w ostatnich latach najchętniej. Jak zauważycie z powodów praktycznych Panie najczęściej wybierają kolor: czarne, biały czy kremowy. Co nie znaczy, że kolorowe gorsety nie spełniają się w korekcji brzucha. Kolorowe gorsety często możemy zakupić w szwalni w trochę niższych cenach - wszystko zależy od tkaniny i ilości sztuk jaką zamawiamy. Jak tylko dostajemy tańszą dostawę  dzielimy się z Państwem zniżką oferując niezwłocznie dany model w obniżonej, promocyjnej cenie. Jeśli szukasz kolorów i szerszej oferty gorsetów pod biust, kliknij tutaj   POD BIUST przejdziesz do pełnej oferty naszych gorsetów underbust. 

WIĘCEJ NA TEMAT:l http://abcnews.go.com/blogs/lifestyle/2013/10/women-squeeze-into-corset-diet-for-extreme-weight-loss/

KLIKIJ→: PORADNIK JAK WYBRAĆ ROZMIAR 

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl