KONTAKT

 

Biuro czynne jest od Poniedziałku do Piątku od  godziny 9:00 do godziny 17:00

  Formularz kontaktowy 

 biuro@gorsety-pl.pl   600726424


 WYMIANA i  ZWROTY TOWARU

WYŚLIJ PACZKĘ NA ADRES:

Gorsety-PL Aleksandra Ruszewska

ul. Rydygiera 8 lokal 1014, 

Warszawa 01-793

 


Towar można odsyłać do PACZKOMATU WAW106 A   

ul. Dzika 29, 01-038 Warszawa, e-mail: biuro@gorsety-pl.pl tel: 600726424 


 JEDZIESZ DO NAS 

Skorzystaj z Google Maps w okienku "Wyszukaj w Google Maps" lub "Wybierz Punkt Docelowy" wystarczy wpisać tylko nazwę firmy: Gorsety-PL 

Nasz Showroom Gorsety-PL mieści się w budynku Instytutu Chemii Przemysłowej. Instytut  Chemii składa się z kilku budynków. Nasz lokal znajduje się w najwyższym 10 piętrowym wieżowcu. Dojazd do budynku znajdziesz pomiędzy Żłobkiem nr 60, a ogrodzonym pawilonem handlowym z wyraźnie widocznym sklepem spożywczym SPOŁEM oraz Studiem Tęcza. 

WYGODNE PARKOWANIE

Zawsze, o każdej porze można wjechać na teren Instytutu i wygodnie zaparkować samochód. Podjedź pod szlaban i pobierz bilecik, PIERWSZA GODZINA BEZPŁATNE


PORADY

Jeśli potrzebujesz porady w doborze rozmiaru lub fasonu gorsetu - bardzo pomocny będzie nasz PORADNIK zamieszczony na dole strony sklepu. Najważniejsze Informacje o zakupie gorsetu oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w rubrykach:

"O gorsetach - Poradnik-Ciekawostki"

"Rozmiary-Konstrukcje Gorsetów"

"Informacje jak Działamy"

Potrzebujesz poradę indywidualną - preferujemy kontakt mailowy biuro@gorsety-pl.pl 

Wysyłając zapytanie, dopisz koniecznie aktualne swoje wymiary:

  • - wzrost
  • - obwód: biustu, talii, bioder
  • - wielkość miseczki w biustonoszu 

Nie jesteś pewna czy wybrałaś odpowiedni rozmiar czy długość gorsetu?  Aby to ustalić, nie potrzebujesz kontaktować się z nami przed zakupem gorsetu. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wypełnisz wszystkie okienka formularza, podasz aktualne wymiary oraz wzrost. W formularzu zamówienia zawsze pytamy :  Czy życzysz sobie naszej pomocy? Czy mamy zweryfikować wybrany przez Ciebie gorset? Następnie znajdziesz okienka, gdzie należy wpisać  aktualne wymiary i wzrost. Jeśli wypełnisz te okienka to będzie dla nas jednoznaczna informacja, że prosisz o weryfikację kroju, rozmiaru i długości wybranego przez Ciebie gorsetu/ów przed wysyłką. Jeśli uznamy, że Twój wybór nie był korzystny- automatycznie wstrzymamy wysyłkę wybranego modelu -poinformujemy o naszych uwagach oraz  wyślemy mailowo listę naszych propozycji  dla Ciebie ( pod uwagę weźmiemy Twój wzrost, podane wymiary oraz kolor i  styl wybranego gorsetu ). W razie dalszych  wątpliwości  zadzwonimy do Ciebie, by ustalić wszystkie pozostałe istotne kwestie. Jeśli podałaś w zamówieniu wymiary i nie otrzymasz od nas specjalnego maila z innymi propozycjami to oznaczać będzie że Twój wybór wydaje się być jak najbardziej poprawny.

 


MASZ PYTANIE ODNOŚNIE  ZŁOŻONEGO JUŻ ZAMÓWIENIA?! prosimy w tytule maila podać nazwisko osoby zamawiającej lub numer zamówienia. Numer zamówienia znajdziesz w otrzymanych automatycznie mailach potwierdzających zamówienie oraz na papierowym rachunku wysłanym wraz z towarem. Numer zamówienia  zaczyna się od 918 ... PRZYKŁAD: 918070123, e-mail: biuro@gorsety-pl.pl

lub kliknij → 


  Umów się na Przymiarkę w Warszawie

Czy macie sklep stacjonarny ? To pytanie zadawane jest kilka razy dziennie

otóż Nie mamy sklepu stacjonarnego  - prowadzimy SHOWROOM w Warszawie

W showroomie można umówić się na indywidualną przymiarkę gorsetów - znajdziesz tu wygodne, intymne warunki (oddzielny pokój dedykowany tylko na potrzeby Klientek). Musisz być wcześniej umówiona na konkretną godzinę. Dobór i mierzenie gorsetu bywa czasem czasochłonne, dlatego chcemy być przygotowane na Twoją wizytę i cały ten czas dedykować wyłącznie Tobie.

Przymiarkę należy umówić telefonicznie lub mailowo:

tel. 600726424   lub  →  

TERMINY PRZYMIAREK:

  • biuro otwarte jest w godzinach 9:00 - 17:00 (pon.-pt.), pierwsze wizyty możliwe od godziny 10.
  • nie umawiamy przymiarek w poniedziałek w godzinach 9-11.00 - ilość zamówień, wiadomości po weekendzie nie pozwala nam na spotkania - dziękujemy za zrozumienie.
  • pracujesz do godziny 17:00 Nie masz jak wyrwać się z pracy? Napisz, zadzwoń wspólnie postaramy się znaleźć dla Ciebie wyjątkowo termin w późniejszych godzinach.

Na umówioną przymiarkę zabierz ze sobą dopasowany top, koszulkę lub strój który chcesz połączyć z gorsetem. 

Prosimy o pilnowanie umówionych terminów i godzin. Jeśli wiesz, że nie uda Ci się dotrzeć na mierzenie, lub będziesz spóźniona -proszę poinformuj nas  o tym. Na Twoje miejsce będziemy mogli umówić kolejną osobę. Uprzejmie prosimy:  Szanujmy wzajemnie swój czas!


JAK DOJECHAĆ:  

ul. RYDYGIERA 8/ lokal 1014, Piętro 10, Warszawa , Showroom mieści się w budynku Instytutu Chemii Przemysłowej. Instytut składa się z kilku budynków. My znajdujemy się w 10 piętrowym wieżowcu.

Najprościej: skorzystaj z nawigacji Google. Zamiast adresu, wpisz  nazwie firmy "Gorsety-PL"   - wtedy nawigacja doprowadza  bezbłędnie.

Gorsety-PL znajdujemy się w najwyższym budynku Instytutu. 10 piętrowy, starszy biurowiec -zobacz foto poniżej, biurowiec  stoi w drugiej linii zabudowy od ulicy Rydygiera. Dojazd do budynku znajdziesz pomiędzy nowym Żłobkiem nr 60, a ogrodzonym pawilonem handlowym z wyraźnie widocznym sklepem spożywczym SPOŁEM oraz studiem Tęcza. Uwaga!  od klientek wiemy, że różne nawigacje czasem wskazują że długi pawilon handlowy ze sklep Społem i  Studiem "Tęcza" również  budynek nr 8  ( skrzyżowanie z ul. Anny German) -  Zignoruj to-Szukaj nas w wysokim biurowcu obok.

Tak wygląda budynek biurowy, w którym rezydujemy

  

Przed biurowcem wybudowano w tym roku nowy, parterowy Żłobek nr 60, to jasny, nowoczesny budynek zdobiony estetycznie drewnem. Niestety tego obiektu nie ma jeszcze na mapach Google oraz na mapach nawigacji.

Wzdłuż ulicy Rydygiera znajdują się nowe bloki mieszkalne z lokalami usługowymi na parterze. Wewnętrzną drogę dojazdową do biurowca znajdziesz na przeciwko takich lokali  jak: Milion Bułek,  Ten Sushi, Ubezpieczenia, Apteka. Na końcu uliczki dojazdowej do biurowca widoczna jest brama z szlabanem.

WYGODNE PARKOWANIE ZA SZLABANEM ( PRZEZ PIERWSZĄ GODZINĘ-BEZPŁATNE) :

Przed wejściem do biurowca (na tyłach żłobka) jest niewielki zupełnie bezpłatny parking, jeśli nie znajdziesz tam wolnego miejsca parkingowego, to zaparkuj za szlabanem -tam zawsze znajdziesz wolne miejsca -pierwsza godzina parkowania bezpłatnie. Ochrona chętnie wskaże ci wejście główne do biurowca. Showroom GORSETY-PL znajduje się na 10 piętrze.

 mapa Targeo

DANE FIRMY wpis do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej kliknij    

lub  ⇒ CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

FIRMA ZAREJESTROWANA JEST POD ADRESEM:  

  • Siedziba Główna TO ADRES GŁÓWNIE NA POTRZEBY URZĘDÓW:ul. Kossaka 69 a, 84-300 Lębork 
  • Odział Warszawa- MAGAZYN, SHOWROOM, PRZYMIARKI, WYMIANY, ZWROTY ODBIORY OSOBISTE:  ul. RYDYGIERA 8 lokal 1014, 01-793 Warszawa

NIP:  841-114-95-35,  REGON: 77160471

 

Zaprosił nas TVN oraz TVP 2 - zobacz video materiał :

 

TVP 2 Pytanie na śniadanie

 

 

TVN Dzień Dobry TVN

 

 

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl