KONTAKT

W OKRESIE KORONA_WIRUSA COVID19

Biuro czynne jest od Poniedziałku do Piątku od  godziny 9:00 do godziny 16:00

  Formularz kontaktowy 

 biuro@gorsety-pl.pl   600726424


 WYMIANA i  ZWROTY TOWARU

WYŚLIJ PACZKĘ NA ADRES:

Gorsety-PL Aleksandra Ruszewska

ul. Rydygiera 8 lokal 1014, 

Warszawa 01-793


Towar można odsyłać do PACZKOMATU WAW106 A   

ul. Dzika 29, 01-038 Warszawa, e-mail: biuro@gorsety-pl.pl tel: 600726424 


 JEDZIESZ DO NAS 

Skorzystaj z Google Maps w okienku "Wyszukaj w Google Maps" lub "Wybierz Punkt Docelowy" wystarczy wpisać tylko nazwę firmy: Gorsety-PL 

Nasz Showroom Gorsety-PL mieści się w budynku Instytutu Chemii Przemysłowej. Instytut  Chemii składa się z kilku budynków. Nasz lokal znajduje się w najwyższym 10 piętrowym wieżowcu. Dojazd do budynku drogą pomiędzy Żłobkiem nr 60, a "Kuchnia Żoliborz"

WYGODNE PARKOWANIE

Zawsze, o każdej porze można wjechać na teren Instytutu i tam wygodnie zaparkować samochód. Podjedź pod szlaban i pobierz bilecik, PIERWSZA GODZINA BEZPŁATNE


PORADY

Jeśli potrzebujesz porady w doborze rozmiaru lub fasonu gorsetu - bardzo pomocny będzie nasz PORADNIK zamieszczony na dole strony sklepu. Najważniejsze Informacje o zakupie gorsetu oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w rubrykach:

"O gorsetach - Poradnik-Ciekawostki"

"Rozmiary-Konstrukcje Gorsetów"

"Informacje jak Działamy"

Potrzebujesz poradę indywidualną - preferujemy kontakt mailowy: biuro@gorsety-pl.pl 

Wysyłając zapytanie, dopisz koniecznie aktualne swoje wymiary:

  • wzrost
  • obwód: biustu, talii, bioder
  • wielkość miseczki w biustonoszu 

Nie jesteś pewna czy wybrałaś odpowiedni rozmiar czy długość gorsetu?  Aby to ustalić, nie potrzebujesz kontaktować się z nami przed zakupem osobiście. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wypełnisz wszystkie okienka. W formularzu zamówienia zawsze pytamy :  Czy mamy zweryfikować wybrany przez Ciebie rozmiar i fason gorsetu? wystarczy wpisać  aktualne wymiary i wzrost. Jeśli wypełnisz te okienka to będzie dla nas jednoznaczna informacja, że prosisz o weryfikację kroju, rozmiaru i długości wybranego przez Ciebie gorsetu/ów przed wysyłką. Jeśli uznamy, że Twój wybór nie był korzystny- automatycznie wstrzymamy wysyłkę wybranego modelu/rozmiaru -poinformujemy Ciebie o naszych uwagach oraz  wyślemy mailowo listę naszych propozycji  przygotowaną dla Ciebie ( pod uwagę weźmiemy Twój wzrost, podane wymiary oraz kolor i  styl wybranego gorsetu ). W razie dalszych  wątpliwości  zadzwonimy do Ciebie, by ustalić wszystkie pozostałe istotne kwestie. Jeśli podałaś w zamówieniu wymiary i nie otrzymasz od nas specjalnego maila z innymi propozycjami to oznaczać będzie że Twój wybór wydaje się być poprawny.


MASZ PYTANIE ODNOŚNIE  ZŁOŻONEGO JUŻ ZAMÓWIENIA?! prosimy w tytule maila podać nazwisko osoby zamawiającej lub numer zamówienia. Numer zamówienia znajdziesz w otrzymanych automatycznie mailach potwierdzających zamówienie oraz na papierowym rachunku wysłanym wraz z towarem. Numer zamówienia  zaczyna się od 918 ... PRZYKŁAD: 918070123, e-mail: biuro@gorsety-pl.pl

lub kliknij → 


  Umów się na Przymiarkę w Warszawie

Czy macie sklep stacjonarny ? To pytanie zadawane jest kilka razy dziennie

otóż Nie mamy sklepu stacjonarnego  - prowadzimy SHOWROOM w Warszawie

W można umówić się na indywidualną przymiarkę gorsetów w showroomie- znajdziesz tu wygodne, intymne warunki (oddzielny pokój przymiatek dedykowany tylko na potrzeby Klientek). Musisz być jednak wcześniej umówiona na konkretną godzinę. Dobór i mierzenie gorsetu bywa czasem czasochłonne, dlatego chcemy być przygotowane na Twoją wizytę i cały ten czas dedykować wyłącznie Tobie.

Przymiarkę należy umówić telefonicznie lub mailowo:

tel. 600726424   lub  →  

TERMINY PRZYMIAREK:

  • biuro otwarte jest w godzinach 9:00 - 16:00 (pon.-pt.), pierwsze wizyty możliwe od godziny 10.
  • nie umawiamy przymiarek w poniedziałek w godzinach 9-11.00 - ilość zamówień, wiadomości po weekendzie nie pozwala nam na spotkania - dziękujemy za zrozumienie.
  • Pracujesz do godziny 16:00 Nie masz jak wyrwać się z pracy? Napisz lub zadzwoń do Nas, wspólnie postaramy się znaleźć dla Ciebie wyjątkowo termin przymiarki w późniejszych godzinach.

Na umówioną przymiarkę zabierz ze sobą dopasowany top, koszulkę lub strój który chcesz połączyć z gorsetem. 

Prosimy o pilnowanie umówionych terminów i godzin. Jeśli wiesz, że nie uda Ci się dotrzeć lub będziesz spóźniona -proszę poinformuj nas  o tym. Na Twoje miejsce będziemy mogli umówić kolejną osobę. Szanujmy wzajemnie swój czas-prosimy!


JAK DOJECHAĆ:  aktualnie ul. Rydygiera jest częsciowo zamknięta- remont- do Instytutu można wjechać tylko bramą przy ul. Anny German 22

Więcej wskazówek jak tymczasowo dojechać TUTAJ

ul. RYDYGIERA 8/ lokal 1014, Piętro 10, Warszawa , Showroom mieści się w budynku Instytutu Chemii Przemysłowej.

Najprościej: skorzystaj z nawigacji Google. Zamiast adresu, wpisz  nazwie firmy "Gorsety-PL"   - wtedy nawigacja doprowadza  bezbłędnie. Znajdujemy się w biurowcu głównym Instytutu. To 10 piętrowy, starszy obiekt -zobacz foto poniżej, który stoi w drugiej linii zabudowy od ulicy Rydygiera. Dojazd do budynku znajdziesz pomiędzy Żłobkiem nr 60,  a Kuchnią Żoliborz. 

Tak wygląda budynek biurowy, w którym rezydujemy

  

Przed biurowcem wybudowano niedawno  parterowy Żłobek nr 60, to jasny, nowoczesny budynek zdobiony estetycznie drewnem. Niestety tego obiektu nie ma jeszcze na mapach Google oraz na mapach nawigacji.

WYGODNE PARKOWANIE-

Na końcu uliczki dojazdowej do biurowca jest szlaban -można parkować za szlabanem - tam zawsze znajdziesz  wolne miejsca -pierwsza godzina parkowania bezpłatnie, kolejna 3 zł.

 mapa Targeo

DANE FIRMY wpis do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej kliknij    

lub  ⇒ CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

FIRMA ZAREJESTROWANA JEST POD ADRESEM:  

  • Siedziba Główna TO ADRES GŁÓWNIE NA POTRZEBY URZĘDÓW:ul. Kossaka 69 a, 84-300 Lębork 
  • Odział Warszawa- MAGAZYN, SHOWROOM, PRZYMIARKI, WYMIANY, ZWROTY ODBIORY OSOBISTE:  ul. RYDYGIERA 8 lokal 1014, 01-793 Warszawa

NIP:  841-114-95-35,  REGON: 77160471

Zaprosił nas TVN oraz TVP 2 - zobacz video materiał :

TVP 2 Pytanie na śniadanie

 

TVN Dzień Dobry TVN 

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl