KONTAKT

ADRES

WYMIANY - ZWROTY - BIURO OBSŁUGI KLIENTA - PRZYMIARKI 

ul. Rydygiera 8 lokal 1014, piętro 10, Warszawa 01-793

JEŚLI CHCESZ ODDAĆ lub WYMIENIĆ GORSET za pośrednictwem PACZKOMATU   użyj ten adres:

WAW106 A - Dzika 29, 01-038 Warszawa 

e-mail: biuro@gorsety-pl.pl    telefon: 600 726 424 


 

JEDZIESZ DO NAS DO BIURA: KLIKNIJ → Mapa Google-podaj swój adres- wyznacz trasę- oblicz czas dojazdu


 

Jeśli potrzebujesz porady w doborze rozmiaru lub fasonu gorsetu - bardzo pomocny będzie nasz PORADNIK zamieszczony na dole strony sklepu.  Rubryka "O gorsetach"-Poradnik-Ciekawostki, Rozmiary-Konstrukcje gorsetów, wszystko to opisujemy szeroko i wyczerpująco na stronie sklepu- Na dole strony  w artykułach znajdziesz tam odpowiedź na wszystkie zadawane często pytania.

Potrzebujesz poradę indywidualną - preferujemy kontakt mailowy - wysyłając zapytanie, dopisz koniecznie aktualne wymiary:

  • - wzrost
  • - obwód: biustu, talii, bioder
  • - wielkość miseczki w biustonoszu 

Szybka prośba o pomoc w ustaleniu czy wybrałaś dobry gorset.  Nie musisz w tym celu pisać do nas przed złożeniem zamówienia. Nie wymaga to specjalnych maili ani telefonów.

Kupując wymarzony gorset najwygodniej jest podać aktualne wymiary oraz wzrost podczas wypełniania formularza zamówienia. W formularzu każdemu zadamy takie pytania: Czy życzysz sobie naszej pomocy? Czy mamy zweryfikować wybrany przez Ciebie gorset? Następnie znajdziesz okienka, w których zapytamy o aktualne wymiary i wzrost. Jeśli wypełnisz te okienka to będzie to dla nas jednoznaczne, że prosisz o weryfikację kroju, rozmiaru i długości wybranego przez Ciebie gorsetu/ów. Nie przejmuj się że już złożyłaś/-eś zamówienie. Jeśli uznamy, że Twój wybór nie był korzystny- automatycznie wstrzymamy wysyłkę wybranego modelu -poinformujemy Cię o naszych uwagach oraz  załączymy listę trafniejszych propozycji  ( pod uwagę weźmiemy wymiary, wzrost oraz kolor i  styl  gorsetu wybranego przez Ciebie). W razie dalszych  wątpliwości  zadzwonimy do Ciebie, by ustalić wszystkie istotne kwestie. Jeśli podasz wymiary i nie otrzymasz od nas specjalnego maila z innymi propozycjami to oznaczać będzie że Twój wybór wydaje się być jak najbardziej poprawny.


Chcesz wysłać do nas zapytanie, a   pytanie dotyczyć będzie złożonego już wcześniej zamówienia, prosimy koniecznie w tytule maila podać nazwisko osoby zamawiającej lub numer zamówienia. Numer zamówienia znajdziesz w  otrzymanych automatycznie mailach potwierdzających zamówienie oraz na papierowym rachunku wysłanym wraz z towarem. Numer zamówienia  zaczyna się od 918 ... PRZYKŁAD: 918070123

 biuro@gorsety-pl.pl

lub

formularz kontaktowy 

Biuro czynne: w dni robocze od godziny 9:00 do 17:00

Telefon kontaktowy:  600 726 424 *

e-mail:  biuro@gorsety-pl.pl

* Jeśli dzwonisz i włącza się poczta głosowa, to tylko oznacza, że numer jest zajęty - -  spróbuj raz jeszcze za chwilę.


  Wpadnij na Przymiarkę w Warszawie

Czy macie sklep stacjonarny ? To pytanie zadawane jest kilka razy każdego dnia.

Nie mamy sklepu stacjonarnego  - Działamy w Warszawie na zasadzie SHOWROOMU, gdzie można umówić się na indywidualne mierzenie. W showroomie znajdziesz wygodne, intymne warunki. Przymiarka musi być umówiona najlepiej telefonicznie 600726424  na konkretną godzinę. Dobór i mierzenie gorsetu bywa czasem czasochłonne, dlatego chcemy być przygotowane na Twoją wizytę i cały ten czas dedykować wyłącznie Tobie.

Przymiarkę  w Warszawie należy umówić telefonicznie lub mailowo:

tel. 600726424   lub   formularz kontaktowy

TERMINY PRZYMIAREK:

  • biuro otwarte jest w godzinach 9:00 - 17:00 (pon.-pt.), pierwsze wizyty możliwe od godziny 10.
  • nie umawiamy przymiarek w poniedziałek w godzinach 9-13.00 - ilość zamówień, wiadomości po weekendzie nie pozwala nam na spotkania - dziękujemy za zrozumienie.
  • pracujesz do godziny 17:00 Nie masz jak wyrwać się z pracy? Napisz, zadzwoń wspólnie postaramy się znaleźć dla Ciebie wyjątkowo termin w późniejszych godzinach.

Na umówioną przymiarkę zabierz ze sobą dopasowany top, koszulkę lub strój który chcesz połączyć z gorsetem. 

Prosimy o pilnowanie umówionych terminów i godzin. Jeśli wiesz, że nie uda Ci się dotrzeć na mierzenie, bądź będziesz spóźniona poinformuj nas o tym. Na Twoje miejsce będziemy mogli umówić kolejną Panią.Szanujmy wzajemnie swój czas. 


JAK DOJECHAĆ:  ul. RYDYGIERA 8/ lokal 1014, Piętro 10, Warszawa , Showroom mieści się w budynku Instytutu Chemii Przemysłowej. Instytut składa się z kilku budynków.My znajdujemy się w 10 piętrowym wieżowcu.

Gorsety-PL znajdujemy się w najwyższym budynku Instytutu, to 10 piętrowy, starszy biurowiec -zobacz foto poniżej, biurowiec  stoi w drugiej linii zabudowy od ulicy Rydygiera. Dojazd do budynku znajdziesz pomiędzy nowym żłobkiem nr 60, a ogrodzonym pawilonem handlowym z wyraźnie widocznym sklepem spożywczym SPOŁEM oraz studiem Tęcza. Uwaga mapy Google oraz nawigacje pokazują, że długi pawilon handlowy również  ma numer budynku 8 -  Zignoruj to-szukaj nas w biurowcu.  Biurowiec jest wysoki, widoczny i znajduje się bezpośrednio za  za żłobkiem.

Uwaga nieścisłości w mapach nawigacji! Jeśli jedziesz do nas od ulicy Anny German to nawigacja wskaże już na rogu ulicy Anny Greman i  Rydygiera że jesteś " na miejscu " - Zignoruj to! Skręć w lewo i  ponownie w lewo w pierwszą uliczkę wewnętrzną - pomiędzy żłobkiem nr 60, a pawilonem ze sklepem Społem i studiem Tęcza.

Tak wygląda budynek biurowy, w którym rezydujemy

  

Przed biurowcem wybudowano właśnie nowy, parterowy żłobek nr 60, to jasny, nowoczesny budynek zdobiony estetycznie drewnem. Niestety tego obiektu nie ma jeszcze na mapach Google oraz w nawigacji.

Wzdłuż ulicy Rydygiera znajdują się nowe bloki mieszkalne z lokalami usługowymi na parterze. Wewnętrzną drogę dojazdową do biurowca znajdziesz na przeciwko takich lokali  jak: Milion Bułek,  Ten Sushi, Ubezpieczenia, Apteka. Na końcu uliczki dojazdowej do biurowca widoczna jest brama z szlabanem.

WYGODNE PARKOWANIE (BEZPŁATNE PRZEZ PIERWSZĄ GODZINĘ) :

Przed wejściem do biurowca (na tyłach żłobka) jest niewielki zupełnie bezpłatny parking, jeśli nie znajdziesz tam wolnego miejsca parkingowego, to za szlabanem zawsze znajdziesz wolne miejsca -pierwsza godzina parkowania bezpłatnie. Podjedź do szlabanu, pobierz bilecik, zaparkuj na wolnych miejscach, potrzebujesz dalszych wskazówek poproś ochronę w budynku przy szlabanie. Ochrona chętnie wskaże ci wejście główne do biurowca. Showroom GORSETY-PL znajduje się na 10 piętrze   na przeciwko windy.

 mapa Targeo

DANE FIRMY wpis do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej kliknij    

lub  ⇒ CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

FIRMA ZAREJESTROWANA JEST POD ADRESEM:  

  • Siedziba Główna TO ADRES GŁÓWNIE NA POTRZEBY URZĘDÓW:ul. Kossaka 69 a, 84-300 Lębork 
  • Odział Warszawa- MAGAZYN, SHOWROOM, PRZYMIARKI, WYMIANY, ZWROTY ODBIORY OSOBISTE:  ul. RYDYGIERA 8 lokal 1014, 01-793 Warszawa

NIP:  841-114-95-35,  REGON: 77160471

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl