KONTAKT

ADRES

WYMIANY - ZWROTY - BIURO OBSŁUGI KLIENTA - PRZYMIARKI 

ul. Rydygiera 8 lokal 1014, Warszawa 01-793

JEŚLI CHCESZ ODDAĆ lub WYMIENIĆ GORSET za pośrednictwem PACZKOMATU   użyj ten adres:

WAW106 A - Dzika 29, 01-038 Warszawa 

e-mail: biuro@gorsety-pl.pl    telefon: 600 726 424 


 JEDZIESZ DO NAS DO BIURA: KLIKNIJ → Mapa Google-podaj swój adres- wyznacz trasę- oblicz czas dojazdu

lub

W Google Maps wpisać nazwę naszej firmy:  Gorsety-PL

 


Jeśli potrzebujesz porady w doborze rozmiaru lub fasonu gorsetu - bardzo pomocny będzie nasz PORADNIK zamieszczony na dole strony sklepu.  Na dole tej strony znajdują się rubryki "O gorsetach" - Poradnik-Ciekawostki, Rozmiary-Konstrukcje gorsetów- tam znajdziesz odpowiedź na często zadawane  pytania.

Potrzebujesz poradę indywidualną - preferujemy kontakt mailowy - wysyłając zapytanie, dopisz koniecznie aktualne wymiary:

  • - wzrost
  • - obwód: biustu, talii, bioder
  • - wielkość miseczki w biustonoszu 

Nie jesteś pewna czy wybrałaś dobry rozmiar czy długość gorsetu?  Aby to ustalić nie musisz jakoś specjalnie  kontaktować się z nami przed złożeniem zamówienia, nie wymaga to specjalnych maili ani telefonów. Kupując wymarzony gorset najwygodniej będzie gdy w formularzu zamówienia podasz aktualne wymiary oraz wzrost. W formularzu zamówienia każdemu zamawiającemu zadajemy takie pytanie:  Czy życzysz sobie naszej pomocy? Czy mamy zweryfikować wybrany przez Ciebie gorset? Następnie znajdziesz okienka, w których zapytamy Ciebie o aktualne wymiary i wzrost. Jeśli wypełnisz te okienka to będzie dla nas jednoznaczne, że prosisz o weryfikację kroju, rozmiaru i długości wybranego przez Ciebie gorsetu/ów. Jeśli uznamy, że Twój wybór nie był korzystny- automatycznie wstrzymamy wysyłkę wybranego modelu -poinformujemy Cię o naszych uwagach oraz  załączymy listę trafniejszych propozycji  ( pod uwagę weźmiemy wymiary, wzrost oraz kolor i  styl  gorsetu wybranego przez Ciebie). W razie dalszych  wątpliwości  zadzwonimy do Ciebie, by ustalić wszystkie istotne kwestie. Jeśli podasz wymiary i nie otrzymasz od nas specjalnego maila z innymi propozycjami to oznaczać będzie że Twój wybór wydaje się być jak najbardziej poprawny.


Chcesz wysłać do nas zapytanie, a   pytanie dotyczyć będzie złożonego już wcześniej zamówienia, prosimy koniecznie w tytule maila podać nazwisko osoby zamawiającej lub numer zamówienia. Numer zamówienia znajdziesz w  otrzymanych automatycznie mailach potwierdzających zamówienie oraz na papierowym rachunku wysłanym wraz z towarem. Numer zamówienia  zaczyna się od 918 ... PRZYKŁAD: 918070123

 biuro@gorsety-pl.pl

lub

formularz kontaktowy 

Biuro czynne: w dni robocze od godziny 9:00 do 17:00

Telefon kontaktowy:  600 726 424 *

e-mail:  biuro@gorsety-pl.pl

* Jeśli dzwonisz i włącza się poczta głosowa, to tylko oznacza, że numer jest zajęty - -  spróbuj raz jeszcze za chwilę.


  Wpadnij na Przymiarkę w Warszawie

Czy macie sklep stacjonarny ? To pytanie zadawane jest kilka razy każdego dnia.

Nie mamy sklepu stacjonarnego  - Działamy w Warszawie na zasadzie SHOWROOMU, gdzie można umówić się na indywidualne mierzenie. W showroomie znajdziesz wygodne, intymne warunki. Przymiarka musi być umówiona najlepiej telefonicznie 600726424  na konkretną godzinę. Dobór i mierzenie gorsetu bywa czasem czasochłonne, dlatego chcemy być przygotowane na Twoją wizytę i cały ten czas dedykować wyłącznie Tobie.

Przymiarkę  w Warszawie należy umówić telefonicznie lub mailowo:

tel. 600726424   lub   formularz kontaktowy

TERMINY PRZYMIAREK:

  • biuro otwarte jest w godzinach 9:00 - 17:00 (pon.-pt.), pierwsze wizyty możliwe od godziny 10.
  • nie umawiamy przymiarek w poniedziałek w godzinach 9-13.00 - ilość zamówień, wiadomości po weekendzie nie pozwala nam na spotkania - dziękujemy za zrozumienie.
  • pracujesz do godziny 17:00 Nie masz jak wyrwać się z pracy? Napisz, zadzwoń wspólnie postaramy się znaleźć dla Ciebie wyjątkowo termin w późniejszych godzinach.

Na umówioną przymiarkę zabierz ze sobą dopasowany top, koszulkę lub strój który chcesz połączyć z gorsetem. 

Prosimy o pilnowanie umówionych terminów i godzin. Jeśli wiesz, że nie uda Ci się dotrzeć na mierzenie, bądź będziesz spóźniona poinformuj nas o tym. Na Twoje miejsce będziemy mogli umówić kolejną Panią.Szanujmy wzajemnie swój czas. 


JAK DOJECHAĆ:  ul. RYDYGIERA 8/ lokal 1014, Piętro 10, Warszawa , Showroom mieści się w budynku Instytutu Chemii Przemysłowej. Instytut składa się z kilku budynków.My znajdujemy się w 10 piętrowym wieżowcu.

Gorsety-PL znajdujemy się w najwyższym budynku Instytutu, to 10 piętrowy, starszy biurowiec -zobacz foto poniżej, biurowiec  stoi w drugiej linii zabudowy od ulicy Rydygiera. Dojazd do budynku znajdziesz pomiędzy nowym żłobkiem nr 60, a ogrodzonym pawilonem handlowym z wyraźnie widocznym sklepem spożywczym SPOŁEM oraz studiem Tęcza. Uwaga! od klientek wiemy, że nawigacje czasem pokazują, że długi pawilon handlowy ( sklep Społem, Studio Tęcza) również  ma numer budynku 8 -  Zignoruj to-szukaj nas w biurowcu obok lub wystarczy że w Mapach Google zamiast adresu wpiszesz nazwę naszej firmy "Gorsety-PL" -wtedy zostaniesz skierowany we właściwe miejsce.

Tak wygląda budynek biurowy, w którym rezydujemy

  

Przed biurowcem wybudowano właśnie nowy, parterowy żłobek nr 60, to jasny, nowoczesny budynek zdobiony estetycznie drewnem. Niestety tego obiektu nie ma jeszcze na mapach Google oraz na mapach nawigacji.

Wzdłuż ulicy Rydygiera znajdują się nowe bloki mieszkalne z lokalami usługowymi na parterze. Wewnętrzną drogę dojazdową do biurowca znajdziesz na przeciwko takich lokali  jak: Milion Bułek,  Ten Sushi, Ubezpieczenia, Apteka. Na końcu uliczki dojazdowej do biurowca widoczna jest brama z szlabanem.

WYGODNE PARKOWANIE ZA SZLABANEM ( PRZEZ PIERWSZĄ GODZINĘ-BEZPŁATNE) :

Przed wejściem do biurowca (na tyłach żłobka) jest niewielki zupełnie bezpłatny parking, jeśli nie znajdziesz tam wolnego miejsca parkingowego, to zaparkuj za szlabanem -tam zawsze znajdziesz wolne miejsca -pierwsza godzina parkowania bezpłatnie. Ochrona chętnie wskaże ci wejście główne do biurowca. Showroom GORSETY-PL znajduje się na 10 piętrze.

 mapa Targeo

DANE FIRMY wpis do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej kliknij    

lub  ⇒ CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

FIRMA ZAREJESTROWANA JEST POD ADRESEM:  

  • Siedziba Główna TO ADRES GŁÓWNIE NA POTRZEBY URZĘDÓW:ul. Kossaka 69 a, 84-300 Lębork 
  • Odział Warszawa- MAGAZYN, SHOWROOM, PRZYMIARKI, WYMIANY, ZWROTY ODBIORY OSOBISTE:  ul. RYDYGIERA 8 lokal 1014, 01-793 Warszawa

NIP:  841-114-95-35,  REGON: 77160471

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl