KONTAKT

 od 4 września 2017 działamy w nowej siedzibie 

ul. Rydygiera 8 lokal 1014, piętro 10, Warszawa 01-793

CHCESZ ODDAĆ lub WYMIENIĆ GORSET użyj  nowy adres

lub WYŚLIJ towar do  PACZKOMATU   WAW 106 A - Dzika 29, 01-038 Warszawa 

e-mail: biuro@gorsety-pl.pl 

telefon: 600 726 424 

JEDZIESZ DO NAS KLIKNIJ → Mapa Google-podaj swój adres- wyznacz trasę- oblicz czas dojazdu.


 Wpadnij do Nas na Przymiarkę

 

Jeśli potrzebujesz porady w doborze rozmiaru lub fasonu gorsetu -Tu pomocny będzie nasz PORADNIK zamieszczony na dole strony sklepu. O gorsetach-Poradnik-Ciekawostki, Rozmiary-Konstrukcje gorsetów.

Potrzebujesz poradę indywidualną? - preferujemy kontakt mailowy - wraz z zapytaniem prześlij koniecznie aktualne wymiary tj. 

- wzrost

- obwód: biustu, talii, bioder

- wielkość miseczki w biustonoszu 

Najwygodniej jest jednak podać aktualne wymiary oraz wzrost podczas wypełniania zamówienia. Wypełniając te dane w formularzu, jednoznacznie prosisz o weryfikację rozmiaru i długości wybranego gorsetu/ów. W razie pytań, wątpliwości przed wysyłką towaru napiszemy lub zadzwonimy do Ciebie by ustalić istotne kwestie. 

Jeśli Twoje pytanie dotyczy już złożonego zamówienia, prosimy w tytule maila podać nazwisko osoby zamawiającej lub numer zamówienia. Numer  zam. zaczyna się od 917 ... np. 917 010 123

 biuro@gorsety-pl.pl

lub

formularz kontaktowy 

Biuro czynne: w dni robocze od godziny 9:00 do 17:00

Telefon kontaktowy:  600 726 424 *

e-mail:  biuro@gorsety-pl.pl

* Jeśli dzwonisz i włącza się poczta głosowa, to oznacza że numer jest zajęty - -  spróbuj raz jeszcze za chwilę.

Czy macie sklep stacjonarny w Warszawie? To pytanie zadawane jest prawie każdego dnia.

Nie mamy sklepu stacjonarnego  - Działamy na zasadzie SHOWROOMU. Można umówić się na indywidualne spotkanie w siedzibie firmy (wygodne, intymne warunki). Spotkanie musi być umówione na konkretną godzinę. Dobór i mierzenie gorsetu bywa czasochłonne, dlatego chcemy być przygotowani na wizytę i cały ten czas poświęcić Tobie.

Przymiarkę należy umówić telefonicznie lub mailowo:

600 726 424   lub   formularz kontaktowy 

TERMINY PRZYMIAREK:

  • biuro otwarte jest w godzinach 9:00 - 17:00 (pon.-pt.), pierwsze wizyty możliwe od godziny 10.
  • nie umawiamy przymiarek w poniedziałek w godzinach 9-13.00 - ilość zamówień, wiadomości po weekendzie nie pozwala nam na spotkania - dziękujemy za zrozumienie.
  • pracujesz do godziny 17:00? Nie masz jak wyrwać się z pracy? Napisz, zadzwoń wspólnie postaramy się znaleźć dla Ciebie wyjątkowo termin w późniejszych godzinach.

Na umówioną przymiarkę zabierz ze sobą dopasowany top, koszulkę lub strój, z którym chcesz połączyć gorset. 

Prosimy o pilnowanie umówionych terminów i godzin. Jeśli wiesz, że nie uda Ci się dotrzeć na mierzenie, bądź będziesz spóźniona poinformuj nas o tym - nie blokuj. Na Twoje miejsce będziemy mogli umówić kolejną Panią, bądź poinformować ją wcześniej o ewentualnych opóźnieniach. Szanujmy swój czas. 


JAK DOJECHAĆ:  nasz nowy adres to ul. RYDYGIERA 8/ lokal 1014, Piętro 10, Warszawa to budynek Instytutu Chemii Przemysłowej. Instytut składa się z kilku budynków.

Gorsety-PL znajdujemy się  najwyższym budynku Instytutu, jest to 10 piętrowy, starszy biurowiec -zobacz foto poniżej, biurowiec  stoi w drugiej linii zabudowy od ulicy Rydygiera. Dojazd do budynku znajdziesz pomiędzy nowym  przedszkolem, a pawilonem handlowym z wyraźnie widocznym sklepem spożywczym SPOŁEM. Uwaga mapy Google oraz nawigacje pokazują, że długi pawilon handlowy również  ma numer budynku 8 -  Zignoruj to-szukaj nas w biurowcu!! Biurowiec jest wysoki i znajduje się bezpośrednio za  za przedszkolem.

Uwaga nieścisłości w mapach nawigacji! Jeśli jedziesz do nas od ulicy Anny German to nawigacja wskaże już na rogu ulicy Anny Greman i  Rydygiera że jesteś " na miejscu " - Zignoruj to! Skręć w lewo i  ponownie w lewo w  wjazd za sklepem Społem.

Tak wygląda budynek biurowy, w którym rezydujemy

  

Przed biurowcem wybudowano właśnie nowe, parterowe przedszkole, jasny budynek zdobiony nowocześnie drewnem. Niestety tego przedszkola nie ma jeszcze na mapach Google i w nawigacji.

Wzdłuż ulicy Rydygiera znajdują się nowe bloki mieszkalne z lokalami usługowymi na parterze. Wewnętrzna droga dojazdowa do biurowca znajdziesz na przeciwko takich lokali  jak Milion Bułek,  Ten Sushi, Apteka. Wjedź / Wejdź w uliczkę pomiędzy sklepem SPOŁEM, a nowym PRZEDSZKOLEM. Przy budynku biurowym widoczna jest brama z szlabanem.

WYGODNE PARKOWANIE SAMOCHODEM:

Tuż przy biurowcu  za szlabanem jest możliwość bezpłatnego, wygodnego parkowania  na przyległym do biurowca placu. Podjedź do szlabanu, ochrona podniesie go zwykle bez pytania, znajdź wolne miejsce-zaparkuj, Główne wejście do biurowca jest przed szlabanem, na tyłach budynku możesz znaleźć alternatywne boczne wejście C, zapraszamy windą na 10 piętro.

 DANE FIRMY wpis do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej kliknij    

lub  ⇒ CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

FIRMA ZAREJESTROWANA JEST POD ADRESEM:  

  • Siedziba Główna ul. Kossaka 69 a, 84-300 Lębork - Siedziba Główna
  • Odział Warszawski ul. RYDYGIERA 8 lokal 1014, 01-793 Warszawa

NIP:  841-114-95-35,  REGON: 77160471

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl