OPAKOWANIE DO WYSYŁKI

Wszystkie gorsety pakujemy w eleganckie kolorowe bibuły i ręcznie zdobimy je kolorowymi tasiemkami. Następnie każdy gorset wkładany jest w mocny worek foliowy zapinany plastikową struną (worek wielorazowego użytku).

Do wysyłki używamy koperty bąbelkowe K20 lub kurierskie foliopaki. Koperty bąbelkowej K20 (dostępne np. w Urzędach Poczty Polskiej). Foliopaki (to koperty z grubej mocnej foli z bezpiecznym, mocnym zapięciem) taki typ opakowania sprawdziliśmy już na setkach paczek - jest to wystarczające opakowanie, by towar nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Ich wymiary idealnie pasują do wielkości towaru.

Informujemy, że odstąpiliśmy od pakowania gorsetów w firmowe estetyczne kartony dzięki czemu wysyłka jest ekspresowa i znacznie obniżyliśmy jej koszt. To klienci ponoszą koszty wysyłki, a jak wiemy z doświadczenia cena usługi kurierskiej ma dla wszystkich klientów ogromne znaczenie. Poniżej prezentujemy fotografię opakowania.

Jeśli Klient życzy sobie bardziej zaawansowane opakowanie prosimy przesłać taką informację mailowo biuro@gorsety-pl.pl , bądź zaznaczyć to w uwagach klienta. Przygotujemy paczkę w sposób specjalny.

OPAKOWANIE WIERZCHNIE - OZDOBNE

 

 

 PRZYKŁADOWA KOPERTA FOLIOWA FIRMY KURIERSKIEJ - FOLIOPAK 

KOPERTA K20-DOSTĘPNA RÓWNIEŻ NA POCZCIE POLSKIEJ

 

 

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl