W tej grupie zobaczycie wszystkie modele, które są też dostępne w kategoriach POD BIUST i NA BIUST oraz wiele innych propozycji. W grupie STYLIZOWANE prezentujemy również modele, które nie są dostępne w magazynie, ale można zamówić szycie tych wzorów w wybranym przez Was rozmiarze. Znajdziecie tu wzory Steam Punkowe, Gotyckie, Styl lat 50 tych, Pin-Up, Vintage....itd

Kliknij kategorię główną "STYLIZOWANE" na różowym pasku, bądź ten obrazek:  

wszystkie model z naszej oferty

Możesz zapisać sobie również ten link w swoich zakładkach i wrócić do niego później. WSZYSTKIE GORSETY STYLIZOWANE. Za chwilkę zobaczysz i sama się przekonasz, że będzie do czego wracać. 75% naszych Klientek opowiada nam jak to wiele dni potrafią "studiować" całą naszą kolekcję.

Oglądajcie, oceniajcie, zostawiajcie komentarze - to wy współtworzycie to miejsce.

Miłego oglądania - pamiętajcie, że zawsze jesteśmy do waszej dyspozycji, udzielamy też porad, tłumaczymy wszelkie istotne kwestie.

Możesz też wysłać nam mailowo swoje wymiary by wspólnie z Wami ocenić celność Waszego pierwszego wyboru. Pisz na adres biuro@gorsety-pl.pl  Zapraszamy!

Zobaczcie też koniecznie co piszą o naszych gorsetach i obsłudze autentyczni, prawdziwi Klienci https://www.opineo.pl/opinie/gorsety-pl Opinie w tym serwisie są w pełni wiarygodne. Nie mamy możliwości kasowania, edytowania, ukrycia wystawionego komentarza. To administrator serwisu Opineo weryfikuje wiarygodność zamieszczanych opinii. Sprawdzane jest czy faktycznie napisał to Klient danego sklepu. Jeśli po 2-3 tygodniowym dochodzeniu okazuje się, że zamieszczona opinia nie pochodzi od klienta sklepu, bądź sprawa wygląda zupełnie - opinia może zostać skasowana przez administratora serwisu Opineo (NIGDY przez sklep - jak potrafią twierdzić niekiedy "pseudo eksperci"). Każdy klient kilka dni po dokonaniu zakupów jest proszony mailowo o pozostawienie na stronie Opineo swojego komentarza na temat sklepu, obsługi  i towaru.

Kliknij tutaj, bądź na obrazek by przejść do strony z opiniami. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl