JAK DOJECHAĆ - WSKAZÓWKI

Prosimy mieć na uwadze, że każda wizyta, przymiarka czy odbiór gorsetu w naszym biurze muszą być umówione - koniecznie powiadom nas o swojej wizycie w naszym show-roomie

mail: biuro@gorsety-pl.pl lub telefonicznie 600726424 


Znajdujemy się w budynku 

Instytutu Chemii Przemysłowej 

ul. Rydygiera 8 , lokal 1014, 10 piętro 

Warszawa, Żoliborz , (okolice C.H. ARKADIA)

Geolokalizacja 

52°15'40.5"N 20°58'35.8"E 

52.261252, 20.976618

Tymczasowa bardzo ważna informacja dodatkowa dla osób wybierających się do nas samochodem

Informujemy, że do 30 Listopada 2019 ulica Rydygiera jest częściowo zamknięta dla ruchu kołowego (remont, wykopy). Z tego powodu dojazd do Nas jest troszeczkę utrudniony. Dla Waszej wygody podpowiadamy 3 możliwości dojazdu oraz parkowania samochodem.

Nasza adres: ul.  Rydygiera 8 lokal 1014 - (Kompleks Magazynowo-Biurowy Instytut Chemii Przemysłowej składa się z dwudziestu kliku budynków które mają swoją wewnętrzną numerację- nasz showroom znajduje się w biurowcu głównym nr 24 ( jak wygląda budynek zobacz na zdjęciu poniżej).

OPCJA 1: 

Z Placu Grunwaldzkiego wjeżdżając w ulicę K. Matysiakówny- kawałek dalej stoją  blokady związane z przebudową ul. Rydygiera - po prawej stronie przed blokadami jest spory plac gdzie można zaparkować samochód, niektórzy parkują też po lewej stronie wzdłuż ulicy Matysiakówny. Zostaw samochód i dalej przejdź się do nas piechotą - to naprawdę tylko 2 minutowy spacer - wystarczy obejść żłobek/przedszkole od tyłu -zobacz obrazek poniżej, gdzie kolorem żółtym oznaczyliśmy miejsca gdzie można zostawić samochód, a  kolorem niebieskim widoczny nasz budynek biurowy. 

Widok-ul. K. Matysiakówny od strony Placu Grunwaldzkiego.

Jak dojść od samochodu - Spacer 2 minuty

Tak wygląda nasz biurowiec

 

OPCJA 2:

Dojazd samochodem bezpośrednio pod nasz  budynek znajdujących się na teren Instytutu Chemii Przemysłowej możliwy jest aktualnie tylko od ul. Anny German, jeśli czujesz że nie musisz jechać pod same drzwi,  znajdziesz miejsce  parkingowe gdzieś przy ulicy A. German proponujemy zaparkować  i dalej spacerkiem 2-3 minuty. Znajdujemy się na 10 piętrze w budynku przy ul. Rydygiera 8 (numer wewnętrzny budynku 24), 11-piętrowy biurowiec widoczny na zdjęciu  powyżej , zlokalizujesz go obok dużej, parterowej  portierni.

Brama znajduje się na ul. Anny German w okolicy Myjni- Autostyl. Dla własnej wygody możesz wybrać ten link do Google Maps, niebieskie kropki wskażą jak poruszać się na terenie Instytutu wskażą drogę do biurowca w którym się znajdujemy: https://goo.gl/maps/vVeTbvRt51ZDNLiY9

lub użyj geolokalizacji w mapach google lub w nawigacji: 

2°15'40.5"N 20°58'35.8"E  

52.261252, 20.976618

Możesz  też obejść zwyczajnie Teren Instytutu od strony ul. Rydygiera , skręcić  tuż za restauracją  Kuchnia Żoliborz -biurowiec zlokalizowany jest tuż za Żłobkiem

OPCJA 3:

Wjedź na teren Instytutu Chemii Przemysłowej bramą wjazdową od ul. Anny German, pobierz bilecik przy szlabanie - pierwsza godzina parkowania jest bezpłatna, każda kolejna 3 zł Na terenie Instytutu samochody poruszają się krętymi alejami, kieruj się cały czas na prawo, aż dojedziesz do głównego biurowca ul. Rydygiera 8,  który znajduje się tuż obok dużej portiernio-stróżówki. Na terenie Instytutu zwykle nie ma problemu aby znaleźć miejsca do zaparkowania. Możesz wejść do budynku również  tzw. drogą "na skróty", na tyłach stróżówki  są 2 mniejsze  wejścia do biurowca  oznaczone literami "B", "C" - gdzie znajdziesz dwie dodatkowe windy- wjedź na 10 piętro i znajdź  pokój  nr 1014 - jest dobrze oznaczony widoczną tabliczką  Gorsety-PL.

Brama na teren Instytutu znajduje się na ul. Anny German w okolicy Myjni- Autostyl. Klikając ten link do Google Maps, niebieskie kropki wskażą jak poruszać się  na terenie Instytutu Chemii: https://goo.gl/maps/vVeTbvRt51ZDNLiY9


 

Stałe wskazówki dojazdu

(gdy ul. Rydygiera jest przejezdna)

Znajdujemy się w budynku nr 24

Instytutu Chemii Przemysłowej- Warszawa, Żoliborz, (okolice C.H. ARKADIA)

ul. Rydygiera 8, pokój 1014, 10 piętro


Każda wizyta, przymiarka w naszym biurze musi być uprzednio umówiona - mailowo biuro@gorsety-pl.pl  lub telefonicznie 600726424

Dobór i mierzenie gorsetu wymaga czasu, dlatego chcemy być przygotowani na wizytę i cały ten czas dedykować wyłącznie Tobie.   

Koniecznie zerknij na mapkę poniżej, gdyż mapy Google oraz nawigacje samochodwe zwykle trochę wprowadzają w błąd. Przed biurowcem Rydygiera 8 jest zupełnie nowy Żłobek nr 60- tego obiektu nie ma jeszcze na mapach Google. Budynek w którym znajduje się nowy Żłobek jest niski, ma jasną elewację, charakterystycznie wykończony elementami z jasnego drewna.

JEDZIESZ DO NAS - PROWADZI CIĘ NAWIGACJA

Geolokalizacja do wprowadzenia w nawigację: 52.261252, 20.976618

UWAGA- wpisując w mapy nasz  adres zwykle jadąc od ul. Anny German na skrzyżowaniu z ul. Rydygiera -nawigacja twierdzi że jesteś na miejscu-to nie jest prawda, musisz pojechać jeszcze kawałeczek dalej.

Na końcu ul. Anny Greman skręć w lewo w ul. Rydygiera  i następnie skręć w raz jeszcze w lewo w pierwszą  drogę wewnętrzna po lewej stronie. Dokładnie pomiędzy  Restauracją Kuchnia Żoliborz a Żłobkiem. Na wprost tej uliczki  zobaczysz  szlaban, zaparkuj sobie przed biurowcem po prawej stronie. Jeśli nie będzie wolnych miejsc parkingowych wjedź za szlaban, tam na terenie Instytutu zawsze znajdź wygodne miejsce parkingowe. Musisz pobrać bilecik na szlabanie ( pierwsza godzina parkowania bezpłatnie, kolejna 3 zł).


PARKOWANIE: OD 7 -X-2019 -WJAZD SAMOCHODEM OD ul. RYDYGIERA CHWILOWO NIECZYNNY- ROBOTY DROGOWE-KORZYSTAJ CHWILOWO WYŁĄCZNIE Z PORADNIKA POWYŻEJ -

Osoby zmotoryzowane mogą parkować bezpłatnie przed budynkiem lub zawsze bez problemu wjechać za bramę/za szlaban i tam również wygodnie zaparkować na wolnych miejscach (pierwsza godz. bezpłatnie). Z parkingu jest też tylne wejście do budynku (tzw. droga do wejścia na skróty) otóż za budynkiem portierni/strażników znajdziesz wejście oznaczone literką "C" - tam też są windy. Zapraszamy na 10 piętro, lokal 1014,  przy drzwiach dzwonek do drzwi!

Tak wygląda biurowiec- jesteśmy na 10 piętrze

kliknij to zdjęcie i wyznacz sobie trasę na mapach google, możesz też sprawdzić np. czas dojazdu

 Tak dojedziesz - poznaj okolicę

KONTAKT Z NAMI

  • +48 600 726 424
  • biuro@gorsety-pl.pl 
do góry
Sklep internetowy Shoper.pl