JAK DOJECHAĆ - WSKAZÓWKI

Znajdujemy się w budynku

Instytutu Chemii Przemysłowej

ul. Rydygiera 8

pokój 1014, X piętro

Warszawa, Żoliborz

(okolice C.H. ARKADIA)

Pamiętaj, że każda wizyta, przymiarka w naszym biurze musi być uprzednio umówiona - mailowo biuro@gorsety-pl.pl bądź telefonicznie 600 726 424 

Dobór i mierzenie gorsetu bywa czasochłonne, dlatego chcemy być przygotowani na wizytę i cały ten czas poświęcić Tobie.   

Koniecznie zerknij na mapkę poniżej, gdyż mapy Google i wszelkie nawigacje trochę wprowadzają w błąd. Przed biurowcem Rydygiera 8 jest zupełnie nowy budynek PRZEDSZKOLA- tego przedszkola nie ma jeszcze na żadnych mapach. Nowe Przedszkole jest niskie, ma jasną elewację i jest charakterystycznie wykończone elementami z jasnego drewna.

PROWADZI CIĘ NAWIGACJA?

UWAGA- Jadąc samochodem od ul. Anny German na skrzyżowaniu z ul. Rydygiera JESZCZE NIE JESTEŚ NA MIEJSCU_ teraz  skręć w lewo w Rydygiera  i następnie za sklep SPOŁEM znowu w lewo. Zobaczysz bramę i szlaban, zaparkuj sobie przed budynkiem lub wygodnie za szlabanem.

Biurowiec ul. Rydygiera 8, Warszawa ma wysokość 10 pięter, i znajduje się bezpośrednio na tyłach zupełnie nowego przedszkola. Droga dojazdowa pomiędzy sklepem SPOŁEM a NOWYM przedszkolem.

PARKOWANIE: 

Osoby zmotoryzowane mogą parkować bezpłatnie przed budynkiem lub zawsze bez problemu wjechać za bramę/za szlaban i tam również wygodnie, bezpłatnie zaparkować na wolnych miejscach. Z parkingu jest też tylne wejście do budynku (tzw. droga do wejścia na skróty) otóż za budynkiem portierni/strażników znajdziesz wejście oznaczone literką "C" - tam też są windy. Zapraszamy na 10 piętro, lokal 1014,  przy drzwiach dzwonek do drzwi!

Tak wygląda biurowiec- jesteśmy na 10 piętrze

kliknij to zdjęcie i wyznacz sobie trasę na mapach google, możesz też sprawdzić np. czas dojazdu

 Tak dojedziesz - poznaj okolicę

KONTAKT Z NAMI

  • +48 600 726 424
  • biuro@gorsety-pl.pl 
do góry
Sklep internetowy Shoper.pl