KIM JESTESMY ?- JAK DZIAŁAMY?

KIM JESTESMY ?- JAK DZIAŁAMY?    

Zadowolone Klientki TO JEST  nasza najlepsza wizytówka i reklama. Dzięki ciężkiej pracy zaufało nam już ponad 14 tysięcy Polek Jesteśmy zapracowane, pracujemy do późnych godzin wieczornych, czasem brakuje nawet czasu na odświeżenie sklepu i przygotowanie nowszej  grafiki, w postaci fajnych bannerów.  Może widziałaś też gdzieś na publicznym forum negatywna opinię o rzekomo łamanych prawach konsumenta w naszym klepie? No to już bardzo brzydki chwyt - sprawa trafia  do sądu. Inaczej sprawa wygląda jednak w miejscach kontrolowanych, weryfikowanych takich jak   opiniodawczy  portal Opineo  ( gdzie opinie są  sprawdzane przez administratora portalu ) - tam o dziwo 100% Klientów poleca nasz sklep, a średnia ocena wynosi nie mniej niż 9,8 na 10 możliwych punktów? Zebraliśmy już około ponad 800 opinii.

Zapraszamy do zapoznania się we własnym zakresie: http://www.opineo.pl/opinie/gorsety-pl?utm_source=slider&utm_medium=widget&utm_campaign=slider_klikniecia

Gościł nas TVN oraz TVP 2 - zobacz video materiał :

TVP 2 Pytanie na śniadanie

TVN Dzień Dobry TVN


          Każdego dnia mierzymy gorsety na kobietach w bardzo różnym wieku i o bardzo różnych sylwetkach. Dzięki  czemu dopiero teraz po 6 latach czuję się w jakimś sensie zawodowcem . Zaczynając sklep wydawało się, że wiem całkiem sporo na temat gorsetów- jednak gdy biznes zaczął rozkwitać, ilość klientek rosła , z każdym dniem zauważyłam jak pomimo tych samych rozmiarów różne bywają sylwetki, jak różne potrzeby, z jakim deformacjami ciała na co dzień spotykają się kobiety, jaka różnica jest w ciele kobiety po 1 a jaka po 2, czy  3 ciążach, nie obca jest nam problematyka przepukliny, zwisającej skóry nadającej się tylko do plastyki, mastektomii, skoliozy, wystających żeber  itp. itp. Indywidualnych potrzeb/problemów jest tak wiele że mogłabym w tym miejscu jeszcze bardzo długo o tym pisać. Praca z kobietami uświadomiła mi, że mogę się jeszcze bardzo dużo w tym temacie nauczyć . Zaniechałam pisanie bloga na prawie 3 lata.  Przez ten cały czas każdego dnia dopasowywałam różne gorsety dla najróżniejszych sylwetkach. Pracujemy  codziennie min 8 godz. pracuje ze mną Karolina, która już 2 lata praktykuje przy moim boku- obie bardzo lubimy  pracę z Kobietami i dajemy z siebie wszystko. Większość Klientek, które podejmują kontakt z naszym sklepem prawie zawsze jest  zadowolonych z rozmów z nami, czy wizyt w naszym biurze-(Warszawa). Często nawiązuje się między nami fajna, intymna atmosfera i kontakt. Nie rzadko musimy wypytać o bardzo intymne szczegóły z budowy ciała czy z historii tj porody, operacje ... wymieniamy wiele "intymnych" maili-fotografii-musimy ufać sobie. Pochwalę się trochę w tym miejscu- zauważyłam od pewnego czasu, że wstępnie rozmiar gorsetu  mogę wybrać  już za jednym spojrzeniem na sylwetkę, a dalej jeśli tylko mam możliwość dotknąć ciało -zbadać jego wiotkość, plastyczność to szybko zauważam też czy będzie potrzeba zaniżenia lub zawyżenia rozmiaru. :)
5 letnie doświadczeni pracy z kobietami każdego dnia daje mi podstawę, aby udzielać porad i uznawać siebie za zawodowca w tym fachu. Dziś trochę śmieszy mnie, gdy widzę jak młode szczupłe niemal z idealną figurą  kobiety, która interesują się gorsetami, noszą je mniej lub bardziej regularnie lub  posiadają w szafie kilka sztuk promują się na eksperta pisząc porady, a nawet całe poradniki, które jak twierdzą kierują do wszystkich kobiet. Nie ujmuję im wiedzy o gorsetach dla szczupłych dziewczyn w podobnej grupie wiekowej, czy podobnej budowie i rozmiarze. A co gdy gorset chce nosić Pani po 2 ciążach lub mastektomii, przepuklinie, czy krzywiźnie żeber i np. w wieku   55 lat, lub w bardzo widoczną nadwagą, obwisłą skórą??? Jednak różnorodność potrzeb jest znacznie większa i tu okazuje się, że samo noszenie gorsetów nie wystarczy by być doradcą dla innych. Wraz z wiekiem czy rozmiarem zmieniają się punkty, które należy szczególnie brać pod uwagę. To co jest dobre w rozmiarze 22" cale i przeciętnym wzroście nie znaczy, że sprawdzi się u innych np. w wieku dojrzałym wieku i rozmiarze 32 cale. Co innego też, gdy w grę wchodzi przepuklina..itp.   Aaaaaa do tego kwestia rozmiaru i plastyczności piersi, to już w ogóle  temat rzeka. Zapewniam,  że czasem nie tylko ich obwód ma znaczenie.
Teraz po 6 latach  zdobytego w praktyce doświadczenie czuję się  przygotowana by dzielić się  wiedzą o gorsetach - która może przysłużyć się wszystkim - nie tylko młodym szczupłym i pięknym. Zauważyłam, też że o gorsetach blogują dziewczyny, których marzeniem jest zazwyczaj skrajnie mały obwód talii na poziomie 20-18 cali ( około 45 cm). Ja piszę dla zwykłych kobiet zmagających się z fałdkami tu i tam , dla Pań w każdym wieku i każdym rozmiarze, z codziennymi problemami, z mankamentami sylwetki, które chcą poprawić swoją atrakcyjność, a teatralna talia 45 cm nie jest i raczej nigdy nie była wyznacznikiem celu. Jeśli czytasz moją wizytowa i doszłaś do tego miejsca to znaczy, że  poważnie interesuje Cię tematyka gorsetów dlatego na samym początku wspomnę tylko, że to co jest dobre dla jednego nie znaczy że będzie dobre dla Ciebie- zaufaj naszemu doświadczeniu i potraktuj dobór gorsetu  bardzo indywidualnie, weź pod uwagę wszystkie aspekty swojej sylwetki i skóry ciała np.  wiek, wzrost , rozmiar, plastyczność ciała, ciąże, porody, skoliozy, karmienie piersią, przepukliny, długoś torsu, przebyte operacje,  rozstaw żeber itd. itd.
To, że ktoś lubi i  nosi gorset nie znaczy, że będzie wiedział- co jest dla Ciebie najlepsze.  Nawet ja po tylu latach pracy z kobietami wiem  wiele, ale nadal nie określam się mianem "Eksperta". Ekspertem- Zawodowcem  jest ktoś, kto nie tylko od lat dobiera gorsety,  ale sam je szyje i wykraja. Zapraszam do odwiedzania tej strony będzie się działo ;)

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl