PREZENT NA WIECZÓR PANIEŃSKI- INSPIRACJE

PRAWDZIWY GORSET -  Niezapomniany Prezent na Wieczór Panieński

.., jak wybrać gorset nie zdradzając zbyt wiele osobie,która będzie obdarowana?

Jeśli chcesz/ chcecie zrobić  prezent niespodziankę dla przyszłej Panny Młodej  zachęcamy do wyboru krótkich gorsetów pod biust .

 Tu poznasz całą OFERTĘ

 Gorsety krótkie pod biust - nie są zbyt sztywne i sprawdzają się w sypialni. Można je łączyć z seksowną bielizną i halkami. Zwykle przynoszą radość dla obojga partnerów- Pani czuję się nad wyraz kobieco i szczupło-co dodaje im odwagi i pewności siebie,  a małżonek zwykle nie może oderwać od niej wzroku. 

Piękne pomysły na sypialniane gorsetowe stylizacje często zobaczyć możemy na słynnych pokazach bielizny marki Victoria Secret.

Aby dobrze wybrać rozmiar musisz  poznać tylko aktualny obwód talii przyszłej Panny Młodej-nic więcej.

Rozmiar wybierasz z tabeli podanej w opisie wybranego wzoru gorsetu.

Dlaczego krótkie gorsety? W sypialni musimy pomyśleć o wygodzie- krótkie kroje są najbardziej wygodne - nie ograniczają ruchów -bardzo proste w dopasowaniu-  zakładaniu - i  zwykle  pasują na każdą sylwetkę.

Poniżej zamieszczam kilka foto stylizacji - inspiracji.

Zobaczcie- jak pięknie wyglądają takie gorsety  z w połączeniu z seksowną bielizną. Pamiętajcie że każdy prawdziwy gorset - nawet taki krótki jest sznurowany na plecach- dzięki czemu regulacja gorsetu przy zakładaniu  może dochodzić nawet do 15 cm. Stąd mała obawa, że prezent nie będzie pasował. W naszej ofercie znajdziecie do kompletu klasyczne pończochy do paska ( nie sylikonowe) oraz zestaw bardzo dobrych gatunkowo podwiązek ( pasków) - 6 sztuk zapakowane w pięknie odszyty satynowy woreczek. Kliknij: POŃCZOCHY i PODWIĄZKI

 

Zapraszamy też na naszego  Facebooka  Gorsety-PL gdzie zobaczycie ponad  2500 różnych gorsetowych fotografii.

Jeśli kupujesz gorset jako prezent na wieczór panieński dopisz koniecznie taką informację w uwagach Klienta-zapakujemy gorset szczególnie i  wydłużymy czas na ewentualny zwrot lub wymianę- gdyby zaszła taka potrzeba.

 

                 

   

  

 

 

 

 

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl