PROSTUJ BOCZKI W GORSECIE

Prawdziwe gorsety dobrej jakości skrojone są z mocnych, informacje o tkaninach takich jak: brokat, juta, bawełna, żakard, satyna.

  

Prawdziwe gorsety usztywniane są zawsze fiszbinami stalowymi-dobrze jest, gdy w okolicy kręgosłupa wszyte są płaskie fiszbiny, które usztywniają plecy gwarantując zawsze wyprostowaną, dostojną i kobiecą postawę.

- Czy wiecie jak taka postawa dodaje pewności siebie?? ho ho ho  ho zrób szybki, prosty test:

stań lub usiądź mocno wyprostowana,  podnieś brodę centymetr powyżej linii horyzontu- i co czujesz? Czy nie czujesz się lepiej, pewniej, inaczej? Nasze samopoczucie zmienia się diametralnie już po kilkunastu minutach.

Zapewne czujesz wyraźną różnicę- podobnie dzieje się gdy nosimy gorset, który nawet na krótką chwilę nie pozwala  przybrać niechlujną, zgarbioną postawę.

Fiszbiny stalowe są bardzo trwałe nie pękają, nie wybrzuszają się na żebrach, brzuchu ani pod biustem, Wystarczająco gęsto ułożone sprawiają, że ciało jest wygładzone na całej długości i szerokości gorsetu. 

TAK DZIAŁA PRAWDZIWY GORSET ZE STALOWĄ KONSTRUKCJĄ

 

-niebieskie kreski  na rys. "PO" obrazowo prezentują jak działają stalowe fiszbiny w gorsecie

Dzięki ich sztywności i stabilności prostują postawę,  skóra ciała napina się w każdej pozycji

 

Jeśli znane są Tobie obrazki takie jak ten powyżej to pocieszymy Cię, że w gorsecie ciało jest naprężone, fiszbiny naciągną boczki

Mocne sznurowanie, gruba mocna tkanina oraz stalowe zapięcie prawdziwego gorsetu pozwalają znacząco spłaszczać i ujarzmiać wystający brzuch.

  

zdjęcie po lewej elastyczna bielizna wyszczuplająca,

po prawej stronie prawdziwy gorset

Większość kobiet  przynajmniej raz w życiu mierzyło lub nosiło elastyczną bieliznę z akrylowymi fiszbinami, czy nawet taki pseudo gorset. Taka bielizna dostępna jest powszechnie w sklepach z bielizną, w sieci i sex shopach. Nie powinna być nazywana gorsetami, właściwa nazwa używana za granicą to "shaper".Niezależnie od rozmiaru ciała, ilości tkanki tłuszczowej i skóry często wspomnienia bywają dość gorzkie. Pseudo gorsety, pasy wyszczuplające z akrylowymi fiszbinami, przedłużane majty bardzo często zwijają się, wybrzuszają tworząc na żebrach, brzuchu swego rodzaju guzy do tego przesuwają się podczas zmiany pozycji lub chodzenia.

Niestety zwykle też tak naprawdę NIE wygładzają ciała. Nadal widoczne są znienawidzone fałdki i boczki.

Efekt raczej żaden!! 

Zdjęcie po wyżej to tylko przykład powszechnie dostępnej bielizny w kształcie gorsetu tzw.shaper

 

po lewej pseudo gorset - po prawej prawdziwy gorset

Więc zachęcamy: poznajcie koniecznie jak nosi się  prawdziwe gorset wyszczuplające - prawdziwy gorsety pozwalają na redukcję obwodu talii od 4  cm nawet do 12. I nie sprawi żadnych przykrych niespodzianek. Poznaj ich mocną, niezawodną konstrukcję, przekonaj się czym różni się od elastycznej bielizny korygującej, zobacz jak skutecznie taki prawdziwy gorset ujarzmia i redukuje ciało i skórę. W prawdziwym gorsecie czujecie, że całe Twoje ciało jest pod kontrolą. Taki gorset nigdy nie przesuwa się podczas chodzenia, nie stresuje nas jego noszenie i nigdy nie postawi nas krępującej sytuacji. Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy. Każda klienta ma czas 14 dni na zwrot gorsetu jeśli nie spełni on jej oczekiwań. Wszystkie oferowane gorsety podlegają 2 leniej gwarancji z tytułu rękojmi. Tu znajdziesz wszystkie wzory pod biust.

Masz pytania ? Zapraszamy pisz do nas biuro@gorsety-pl.pl lub skorzystaj z poradnika na dole strony naszego sklepu. Znajdziesz tam wiele cennych informacji i porad:

JAK DOBRAĆ GORSET: https://www.gorsety-pl.pl/jak-dobrac-odpowiedni-gorset.html

GORSET POD BIUST JAK ZMIERZYĆ DŁUGOŚĆ: https://www.gorsety-pl.pl/underbust-jak-zmierzyc-dlugosc.html

KOBIECA ATRAKCYJNA FIGURA: https://www.gorsety-pl.pl/KOBIECA_ATRAKCYJNA_FIGURA

NAJWAŻNIEJSZE PORADY PRZED ZAKUPEM GORSETU: https://www.gorsety-pl.pl/najwazniejsze-porady.pl

DIETA GORSETOWA TRENING TALII W GORSECIE: https://www.gorsety-pl.pl/dieta-gorsetowa-trening-talii.html

NOSZENIE GORSETU: https://www.gorsety-pl.pl/noszeniegorsetu

GORSET JAK KUPIĆ GORSET W INTERNECIE: https://www.gorsety-pl.pl/gorsety-online-jak-kupic.html

CO ZROBIĆ ZE SZNUREM W GORSECIE: https://www.gorsety-pl.pl/co-zrobic-ze-sznurem.html

.... więcej

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl