TRENING TALII PO CIĄŻY

 Te obrazy nie są Ci obce? Znasz ten problem?- Zostań z nami koniecznie. Czytaj informacje zamieszczone poniżej:

  

Już od kilku lat rośnie znacznie zainteresowanie profesjonalnymi gorsetami, które wspomagają modelowanie sylwetki. Do noszenia gorsetów po ciąży przyznają się nawet bardzo znane kobiety - gwiazdy, celebryci. Gorsetowanie  znacząco pomagać wrócić ciału do formy, nieoceniony wpływ mają na  rozszczepione mięśnie brzucha, redukuje obwód żber i talii oraz spłaszczają brzuch.  Nie ma diety ani ćwiczeń, które skutecznie pomagają organom wewnętrznym wrócić do miejsca, w którym były przed ciążą. Gorsetowanie to żadna nowa filozofia- wracamy do korzeni, metody ciasnego obwiązywania organów znały już nasze pra pra pra babki. Dziś nie muszą to być jakieś  przypadkowe chusty, szmaty. Odpowiednio mocne i fachowo skrojone gorsety pod biust są proste w zakładaniu, można je nosić pod ubraniem i  normalnie wypełniać wszystkie codzienne mamusiowe obowiązki.  Twój kręgosłup również po stokroć Ci za to podziękuję. Metoda jest bezpieczna i łatwa-należy słuchać swojego ciała. Zaleca się noszenie gorsetu 4-6 godzin dziennie.

Rozczepione mięśnie brzucha - gorset zadziała niczym 2 szyny-regularne noszenie profesjonalnego gorsetu po ciąży jest bardzo skuteczną metodą w przywracaniu mięśni brzucha do formy

Noszenie profesjonalnego gorsetu  przez kilka godzin dziennie daje spektakularne efekty. Najlepiej wybrać gorset pod biust (takie gorsety często nazywane są też pół gorsetami lub gorsetami underbust) Modele gorsetów, które rekomendujemy po ciąży znajdziesz  TuTaJ

Ciekawostka! Kontrolowane uciskanie brzucha po ciąży poprzez obwiązywanie go chustami, bandażami, to metody znane w wielu kulturach świat od wielu, wielu pokoleń. W Indiach praktykuje się nawet obwiązywanie brzucha bezpośrednio po porodzie ciepłymi bandażami i taśmami.

Bardzo często słyszymy od naszych Klientek, które wydały na świat drugą lub trzecią pociechę i tym razem po kolejnej ciąży zdecydowały się na noszenie gorsetu,  bardzo żałują że przy wcześniejszych ciążach nie widziały nic o tej metodzie, nie znały już wtedy metody gorsetowania po ciąży. Tym razem podczas kolejnej ciąży już  słyszały o gorsetach. W każdym jednym przypadku okazuje się, że noszenie gorsetu pozwoliło zdecydowanie szybciej wrócić do formy . 

Ściskanie takim profesjonalnym gorsetem wbrew ogólnym domysłom jest bardzo przyjemne- widzimy często duże zaskoczenie Klientek podczas przymiarek w naszym showroomie*. Zwykle bywa tak, że to właśnie najbardziej  sceptycznie nastawione początkowo Panie, najchętniej wychodzą od nas już w gorsecie - po przymiar nie chcą go już ściągać, proszą jedynie o docięcie metkę. 

Nie ważne czy jesteś po pierwszej, czy po kolejnej ciąży, jeśli brzuch wymaga wsparcia podejmij próbę noszenia gorsetu- jest bardzo duże prawdopodobieństwo że i Ty będziesz bardzo pozytywnie zaskoczona i zadowolona. Jeśli uznasz inaczej oczywiście możesz zwrócić towar bez podania przyczyny. 

Dodatkowe atuty noszenia prawdziwego gorsetu po ciąży i nie tylko: Musisz wiedzieć, że taki gorset bardzo różni się od powszechnie dostępnej bielizny wyszczuplającej- (mam tu na myśli wszelkiego rodzaju pasy, majtki  czy body ściskające). Prawdziwy sznurowany gorset zawsze nieruchomo, idealnie  przylega  do ciała- w każdej pozycji- nawet gdy siadasz nic się nie zmienia, nie roluje. Nie musisz obawiać się dziwnych krępujących sytuacji.  Dzięki temu że tkaniny używane w gorsetach nie są elastyczne osiągasz większą redukcję. Gorset nawet w tańcu, podskokach itp nigdy  nie przesuwa się po ciele.  Gęsto ułożone fiszbiny  pozwalają skutecznie wygładzić boczki- naprężone ściany gorsetu maskuje niedoskonałości figury. Gorsety objęte są 2 letnią gwarancją na wszystkie elementy.

Kupując w naszym sklepie gorset masz 14 dni na ZWROT- zapraszamy na stronę https://www.gorsety-pl.pl/underbust-gorset-gorsety-pod-biust.html TU poznasz wszystkie model gorsetów pod biust.

Przymierz gorset, oceń  jaki ucisk potrzebujesz ( Twój brzuch się zmienia - dlatego taki gorset możesz regulować nawet do 15 cm). Poznaj jak czujesz się ściśnięta i wyprostowana-   sama najlepiej ocenisz czy gorsetowanie to również coś dla Ciebie.

Dodatkowym ważnym atutem noszenia gorsetu jest wyprostowana, kobieca sylwetka: profesjonalna odpowiednia stalowa konstrukcja gorsetu oparta jest na gęsto ułożonych fiszbinach płaskich i spiralnych- to wymusza poprawną, wyprostowaną postawę całej sylwetki. Zmęczony po ciąży kręgosłup  - bardzo Ci za to podziękuje.

Ważne aby dobrze wybrać rozmiar z tabeli- koniecznie zmierz aktualny obwód brzuch, nie wybieraj rozmiaru " na oko". Następnie zmierz jaką długość gorsetu potrzebujesz- jak to zrobić? podpowiedź znajdziesz w każdym opisie produktu oraz Tutaj

Gorset pod biust ( tzw. pół gorset)  jest naprawdę wystarczający w swojej roli nie musisz wybierać pełnego gorsetu na biust aby poprawić swoją sylwetkę - zaufaj naszym poradą.


*Przymiarki w naszym Showroomie- jeśli jesteś z Warszawy lub okolic możesz kupić gorset z przymiarką stacjonarnie. Zainteresowane Panie prosimy koniecznie o kontakt telefoniczny 600726424 , umówimy indywidualną przymiarkę  na konkretną godzinę ( będziemy wtedy tylko do Twojej dyspozycji, zapewnimy intymne, komfortowe warunki przymiarki, skupiamy się tylko na Twoich potrzebach). Na przymiarki zapraszamy do w naszego Showroomu ( wzorcownia) na Żoliborzu ul. Rydygiera- Wybrany gorset możesz zakupić na miejscu (płatność tylko gotówką).

Koniecznością jest umówienie się na konkretny dzień i godzinę - tel.  600726424 (godz. 9.30-17.00),  e-mail: biuro@gorsety-pl.pl, wystarczy że zarezerwujesz  termin  jedynie 1-2 dni wcześniej.

Zapraszamy!

 www.gorsety-pl.pl

 

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl