TRENING TALII PO CIĄŻY

Znasz ten problem? Te obraz nie są Ci obce?- Czytaj koniecznie poniżej:

  

Od kilku lat na świecie panuje niezmienny "Boom"  na tzw. gorsetowanie brzucha po ciąży. Gorsetowanie  to nic innego jak wspomaganie mięśni brzucha i redukcja obwodu talii za pomocą gorsetu. Powracamy do korzeni, kilka lat temu kobiety ponownie odkryły, że mocne, prawdziwe sznurowane gorsety na stalowych konstrukcjach pozwalają szybciej wrócić do formy. Warunek jest jeden: systematyczność i determinacja.

Noszenie profesjonalnego mocnego gorsetu  przez kilka godzin dziennie może dawać spektakularne efekty.  W tym celu najlepiej jest wybrać gorset redukujący pod biust ( tzw pół gorset) - modele gorsetów, które chętnie rekomendujemy po ciąży znajdziesz takie TATAJ

Skąd ten Boom na gorsety? Kontrolowane uciskanie brzucha po ciąży poprzez obwiązywanie go chustami, bandażami, to metody znane w wielu kulturach świat od wielu, wielu pokoleń. W Indiach praktykuje się nawet obwiązuje brzuch bezpośrednio po porodzie ciepłymi bandażami, taśmami.

Bardzo często słyszymy od naszych Klientek, które wydały na świat drugą lub trzecią pociechę i tym razem zdecydowały się na noszenie gorsetu,  że bardzo żałują że po wcześniejszych ciążach nie widziały nic o gorsetach.  Nie wiedziały jak działa gorset, po co go nosić, albo gdzie można kupić taki gorset. Tym razem podczas kolejnej ciąży już  słyszały o gorsetach i zdecydowały się spróbować. W każdym jednym przypadku okazuje się, że noszenie gorsetu pozwoliło zdecydowanie szybciej wrócić do formy . 

Ściskanie takim profesjonalnie skrojonym gorsetem wbrew ogólnym domysłom jest bardzo przyjemne- widzimy często duże zaskoczenie Klientek podczas przymiarek w naszym showroomie*. Zwykle bywa tak, że to właśnie najbardziej  sceptycznie nastawione początkowo Panie, najchętniej wychodzą od nas już w gorsecie - po przymiar nie chcą go już ściągać, proszą jedynie o docięcie metkę. 

Nie ważne czy jesteś po pierwszej, czy po kolejnej ciąży, jeśli brzuch wymaga wsparcia  podejmij próbę noszenia gorsetu- jest bardzo duże prawdopodobieństwo że i Ty będziesz bardzo pozytywnie zaskoczona i zadowolona. Jeśli uznasz inaczej  oczywiście możesz zwrócić towar bez podania przyczyny. Zwrot pieniędzy otrzymasz w ciągu 24-48 h od dnia kiedy paczka ze zwrotem trafi do magazynu.

Kupując w naszym sklepie gorset masz 14 dni na ocenę - zapraszamy na stronę www.gorsety-pl.pl   

Przymierz gorset raz, drugi - niech gorset sam znajdzie właściwe miejsce na Twojej sylwetce. Oceń  jaki ucisk potrzebujesz ( Twój brzuch się zmienia - dlatego taki gorset możesz regulować nawet do 12-13 cm). Poznaj jak czujesz się ściśnięta i wyprostowana-  nikt inny tylko Ty sama możesz najlepiej ocenić czy gorsetowanie to również coś dla Ciebie. Doświadczaj i słuchaj swojego ciała.

Dodatkowym ważnym atutem noszenia gorsetu jest wyprostowana, kobieca sylwetka:   profesjonalna stalowa konstrukcja gorsetu oparta jest na gęsto ułożonych fiszbinach płaskich i spiralnych- to wymusza poprawną, wyprostowaną postawę całej sylwetki. Zmęczony po ciąży kręgosłup  - bardzo Ci za to podziękuje.

Ważne aby dobrze wybrać rozmiar z tabeli- koniecznie zmierz aktualny obwód brzuch, nie wybieraj rozmiaru " na oko". Następnie zmierz jaką długość gorsetu potrzebujesz- jak to zrobić? podpowiedź znajdziesz w każdym opisie produktu oraz Tutaj

Jeśli masz w domu dziecko/ -ci, a chcesz nosić gorset jak najczęściej nie wybieraj pełnych gorsetów na biust- pół gorset jest naprawdę wystarczający w swojej roli i zapewni Ci znacznie większą swobodę- zaufaj naszym poradą.


*Przymiarki w naszym Showroomie- jeśli jesteś z Warszawy lub okolic możesz kupić gorset stacjonarnie. Zainteresowane Panie prosimy o kontakt telefoniczny 600726424 , umówimy indywidualną przymiarkę w naszym Showroomie na Żoliborzu- wybrany gorset możesz zakupić na miejscu (płatność tylko gotówką).

Koniecznością jest umówienie się na konkretny dzień i godzinę - tel.  600726424 (godz. 9.30-17.00),  e-mail: biuro@gorsety-pl.pl, 

Zaprszamy!

 www.gorsety-pl.pl

 

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl