opinie i recenzje klientów - KOSEATRA | Blog

Blogerka Koseatra w swojej recenzji ze sklepu Gorsety PL z 2014 roku prezentuje gorset niewiadomego pochodzenia. Tylko pierwsze zdjęcie pochodzi z katalogu producenta. Autorka recenzji z premedytacją twierdzi, że metka producenta wewnątrz gorsetu została wypruta w sklepie. I że taki gorset został wysłany do Klienta- jest to obrzydliwa manipulacja, gdyż każdy gorset Firmy Vintage Goth ma wszytą metkę producenta i kilka dodatkowych materiałowych metek,  których również nie widać na fotografiach prezentowanych w tej recenzji. Zupełnie nie wiadomo od jakiego producenta pochodzi prezentowany na fotografiach gorset. Brakuje w nim stałych elementów jakie zawsze wszywa producent Vintage Goth. Dlaczego sklep miałby niby wypruwać metki, wszywki? Jaki miałby w tym być cel? Przecież bardzo chętnie promujemy tę markę.

Kolejna dziwna manipulacja, dlaczego klientka maiłaby otrzymać gorset w innym rozmiarze niż sobie życzyła??? Po co taki zabieg- skoro w naszym magazynie jest około 3 tysiące gorsetów-wszystkie przygotowane są do natychmiastowej wysyłki . Gdyby z danego modelu brakował jakiegoś rozmiaru –to przyjechałby w najbliższej dostawie, przysyłane są one bowiem bardzo regularnie. Ponad to sklep ma tak szeroki asortyment, że w każdej chwili może zaproponować kilka bliźniaczo podobnych, czarnych wzorów gorsetów pod biust–w tym samym kolorze i kształcie. Co widać wyraźnie przeglądając nawet oględnie nasz asortyment: https://www.gorsety-pl.pl/czarne-gorsety-pod-biust.html

W sklepie Gorsety-PL oferujemy wiele różnych modeli gorsetów –o różnym kroju i konstrukcji, modele należy dobrać do sylwetki oraz do swoich potrzeb. Nie każda Klientka chce chodzić z teatralnie wąską talią jaką chętnie prezentuje i chciała osiągnąć blogerka. W programie Ewy Drzyzgi mówiła o 16 calach. Wiele kobiet nie ma filigranowej budowy ciała , nie ma też 20 lat – kobiety zwykle chcą wyglądać kobieco, ale troche bardziej naturalnie niż blogerka– Koseatra w swojej opinii celowo pokazuje  gorset, który nie jest przystosowany do treningu talii, do mocnej redukcji obwodu talii – Gdyby nawet pochodził z naszego sklepu to mamy w naszej ofercie jedynie 4 wzory (na 300-pozostałych) z płaskimi fiszbinami. Wszystkie wzory o takiej konstrukcji mają też bardzo konkretny opis produktu wskazujący na jego sztywność oraz liczbę i typ fiszbin . Na takie gorsety jest pewien popyt – jest to wąska grupa klientek BDSM, która woli zdecydowanie sztywniejszą konstrukcję. Wszystko jest zawsze w karcie produktu wyraźnie opisane.

Gorsety te mają zupełnie inną funkcję, niż gorsety redukujące talię. Prezentowany w recenzji krój, ani konstrukcja nie są dobrane do sylwetki, ani do potrzeb blogerki, która wyraźnie określa, że chciała osiągną maksymalnie zredukowaną talię i gorset miał służyć do długotrwałego noszenia.

Osoba mająca wiedzę o gorsetach,  świadomie nigdy nie wybierze takiego gorsetu. Manipulacją jest więc pokazywać gorset z płaskimi fiszbinami, który do tego nie służy. Myśląc logicznie nie można oczekiwać, aby płaski pręt wyginał się w głęboki łuk, tak jak robią to fiszbiny spiralne. Blogerka żyruje na braku wiedzy osób nie mających jeszcze styczności z prawdziwymi gorsetami na stalowych fiszbinach. Koseatra między zdaniami porównuje ten gorset z gorsetami , których krój i konstrukcja są właściwie dobrane do jej sylwetki i potrzeb. Recenzja autorstwa Koseatra jest też obrzydliwą grą słów, aby podkreślić dramaturgię wskazuje np. na paznokciu na 1 mm niteczkę na podszewce i jednocześnie tym samym dyskwalifikuje produkt jako produkt wysokiej jakości. Jeśli ten gorset miał faktycznie pochodzić z naszego sklepu to dopuszcza się też rażącego kłamstwa o rzekomo jednym krótszym fiszbinie – gdyby ten gorset faktycznie pochodził od producenta Marki Vintage Goth taka sytuacja nie może mieć nigdy miejsca – kontrola jakości w szwalni VG odbywa się przez kilka osób, na wielu różnych etapach. Ponad to komentarze zamieszczone pod recenzją Gorsety-PL autorstwa blogerki Koseatra są prawdopodobnie zamieszczane w znacznej części przez fikcyjne osoby/ konta. Sugeruje, że sklep gorsety-pl sprzedaje jeden tylko typ kroju i konstrukcji gorsetów underbust, który nie ma prawa poprawnie leżeć na żadnej sylwetce. A wystarczy tylko kliknąć ofertę ogólną -widać ile jest dostępnych różnych opcji dla różnych sylwetek i wzrostów.

Kopie takich oto postów znalezionych  w sieci podsyłają nam nasze prawdziwe Klientki:

Widzę, że wreszcie jedna osoba pękła-i napisała  prawdę o hejcie z grupy Gorseciary  Ja też się przyznaję się-  do tego  ze hejtowałam sklep Gorsety-PL na FB i u KOSEATRY- tak naprawdę to sama kupiłam u nich bardzo fajny czerwony gorset - cena tez była przyzwoita  - gorset bardzo lubię ,nie mam uwag, ale nigdy na Gorseciarach się nie przyznałam gdzie go kupiłam. Razem z innymi dziewuchami  hejtowałam ten sklep, chciałam się przypodobać. Jeden z negatywnych wpisów tutaj też jest mój-przyznaję się teraz bo to głupie co robiłam,  niedawno zobaczyłam ile w tej grupie wrednych i  fałszywych babsztyli, nie chce mieć z nimi nic wspólnego. W ramach skruchy przyznaję się do wszystkiego i  potwierdzam że hejt na sklep Gorsety- PL jest sztucznie pompowany przez Koseatrę.

Od 2013 roku regularnie też dostajemy informacje od naszych prawdziwych  Klientek , które widząc w Internecie zmanipulowaną recenzję , chciały podzielić się swoim prawdziwym doświadczeniem. Niestety ich wpisy , komentarze na temat naszego sklepu są natychmiast usuwane, a ostatnio nawet nie mam nawet  możliwości publikacji komentarza bez akceptacji jego treści przez autorkę bloga. Blogerka aby manipulować opinią - nie dopuszcza do publikacji żadnych wpisów od naszych prawdziwych klientów, którzy faktycznei kupli u nas gorset i chcą podzielić się swoją opinią i doświadczeniem.

Jeśli chcą się Państwo przekonać o uczciwości zamieszczonych na blogu Koseatra treściach dotyczących naszego sklepu Gorsety-PL wystarczy np. skomentować pozytywnie sklep, albo obsługę lub gorset – co się wydarzy???? - wtedy sami przekonają się Państwo o uczciwości blogerki. Kilka osób przysłało nam dawno temu kopię odpowiedzi jakie otrzymali od Koseatra : były to uwagi traktujące o tym , że nie mogą być zadowoleni z zakupów, ani z poziomu obsługi . Mało zabawnie sugeruje, że muszą się chyba mylić w swoich odczuciach, potrzebach i oczekiwaniach.

Uczciwość bloga zostawiamy to do Państwa osobistej weryfikacji.

Blogerka sama jednak nosi gorsety marki Vinatego Goth- tą samą markę którą w recenzji naszego sklepu tak mocno krytykuje . T Opinia Blogerki na temat marki radykalnie się zmienia na pozytywną, gdy dostaje gorsety bezpłatnie z innych źródeł- wtedy jakość nagle staje się dobra, krój poprawny, wykonanie solidne, talia wystarczająco zredukowana itd… wtedy recenzje tej samej marki mają zupełnie inną treść i zabarwienie.

Kupując nasze gorsety każdy Klient ma  prawo do zwrotu towaru w ciągu 2 tygodni- zwrot wpłaty rozliczany jest wciągu 24 h

GWARANCJA SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY

Nasza Klientka napisała taki komentarz na blogu koseatra- też został usunięty:(

Cześć- proszę zrób też fotografie i opublikuj tutaj jak siedzisz w tym gorsecie po prawej stronie- tak ten z językami w górę i dół-powinnaś pokazać jak spędzasz w nim dzień, jak prowadzisz w nim samochód, chce zobaczyć jak wygodny gorset którego projektantkę tak promujesz- jak  zachowuje się w częściej przyjmowanej pozycji niż pozycja stojąca.Przekonaj mnie że to cudo od Lady A. jest naprawdę super wygodnym gorsetem proszę bo jakoś mało w to wierzę. Znowu opowiadasz ze kupiłaś na allegro gorset z płaskimi fiszbinami- po co po raz kolejny kupujesz gorset z płaskimi fiszbinami- czego się po nim spodziewasz? Robisz to już któryś raz prezentujesz gorset z płaskimi fiszbinami   i  porównując go do innych sponsorowanych gorsetów na spiralnych fiszbinach opisujesz jak Ci w nim źle, jak cię boli i że "ojej : jakoś nie spełnił Twoich oczekiwań, tali 16" -czemu to ma służyć??? 

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl