DOSTAWA-TERMINY WYSYŁKI GORSETÓW

Dokonując zakupu gorsetu bardzo prosimy o uwzględnienie terminu wysyłki.

Jeśli nie możesz, bądź nie chcesz czekać na gorset wybierz wzór z oferty magazynowej. 


AKTUALNIE POSIADAMY PONAD 3 000 GORSETÓW

GOTOWYCH DO WYSYŁKI W KAŻDEJ CHWILI


24-48h * - wysyłka w ciągu 24h-48h od chwili zaksięgowania wpłaty, bądź od przyjęcia zamówienia w przypadku płatności za pobraniem (zamówienia złożone w dzień wolny wysyłane są zawsze w pierwszy dzień roboczy). Jeżeli planujesz zakupić gorset na imprezę, która jest za kilka dni wybierz gorset dostępny na magazynie. Aktualnie posiadamy ponad 3 tysiące gorsetów gotowych do wysyłki w 24h. Jest z czego wybierać. Jesteśmy jedynym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment w tak wielu rozmiarach dostępny bez czekania.  Pamiętaj aby przed imprezą pochodzić w gorsecie w domu możliwie jak najwięcej- oswoisz się z wyprostowaną sylwetką, kobiecymi ruchami a przede wszystkim gorset ułoży się do Twojego ciała. Każdy nowy gorset jest jeszcze trochę sztywny, to zmienia się z każdym kolejnym noszeniem. Nie kupuj gorsetu na ostatnią chwilę.

* 90 % zamówień wychodzi w ciągu 24h


2-3 tygodnie (robocze)zamówiliśmy niedawno całą partię tego modelu w różnych rozmiarach i oczekujemy na nową dostawę magazynową. Jak tylko dojedzie do magazynu wyślemy do Ciebie Twój rozmiar. 


ok. 4-5 tygodni (roboczych) - zlecimy uszycie gorsetu po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Gorsety szyte na zamówienie należy opłacić z góry, bądź wpłacić "przedpłatę" - nie wybieraj przesyłki za pobraniem. Zostaliśmy zmuszeni do wprowadzenia takich zasad - niestety klienci zapominają o dokonanych zakupach i zbyt często zwyczajnie nie odbierają zamówionych wcześniej towarów.


UWAGA! PODANE TERMINY WYSYŁKI MODELI KTÓRE W DANYM DNIU NIE SĄ DOSTĘPNE W NASZYM MAGAZYNIE SĄ ORIENTACYJNE - mogą wystąpić odchylenia. W przypadku gorsetów na zamówienie nie podajemy terminu precyzyjnie w ilości dni, gdyż jest to niemożliwe. Czasami transport ze szwalni trwa 5 dni, a czasami 10. Niektóre gorsety  szyte są po za Unią Europejską, przylatują do Polski samolotem na cargo. Procedura celna również trwa kilka dni. Sporadycznie zdarza się, że w wyniku powyższych sytuacji dostawa ze szwalni przybywa do naszego magazynu z opóźnieniem (około 6 tygodni oczekiwania). Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, bywa tak, że nie możemy przyśpieszyć wysyłki nawet o jeden dzień, ponieważ nie mamy na to wpływu. Jeśli nie możesz, bądź nie chcesz czekać na gorset wybierz wzór z oferty magazynowej - jest ona bardzo bogata. 

W PIERWSZYM KWARTALE ROKU MOGĄ ZDARZAĆ SIĘ WIĘKSZE OPÓŹNIENIA - W TYCH MIESIĄCACH NASTĘPUJE ZMIANA KOLEKCJI NA DANY ROK. W SZWALNI BYWA CZASEM SPORE ZAMIESZANIE. LAWINA ZAMÓWIEŃ.

NASZE ZAMÓWIENIA PRZYCHODZĄ NIEKIEDY W KILKU PARTIACH. NIESTETY NIE WIEMY KTÓRE MODELE BĘDĄ W DANEJ PARTII.

W przypadku nie otrzymania przesyłki w terminie prosimy o kontakt email - biuro@gorsety-pl.pl


 

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl