GORSET POD BIUST- JAK ZMIERZYĆ I WYBRAĆ DŁUGOŚĆ?

W 5 MINUT samodzielnie ustalisz długość i rozmiar gorsetu 

to naprawdę bardzo proste! Do roboty :)!

Każdy model gorsetu nad opisem ma czerwoną zakładkę informacyjną PARAMETRY MODELU- tam podane są zawsze wszystkie długości. Jeśli pod opisem gorsetu zamieszczono rysunek konstrukcyjny danego kroju - to z rysunku również można odczytać długości. Można to również szybko zauważyć patrząc na zdjęciu na kształt gorsetu. Jak to zrobić czytajcie poniżej ten krótki zwięzły poradnik.

Gorsety pod biust ( można je ukryć pod ubraniem ) oferujemy w 3 grupach długości: 

KRÓTKI  gorset pod biust- długości zwykle wynosi  od 24 cm do 26 cm (środek brzucha)

Przykłady:  gorset  CD-219  lub  prosty gorset  VG-19739 

Gorsety krótkie zwykle mają kształty jak na zdjęciach poniżej- krótkie boki

   

Klikając TU- poznasz całą ofertę krótkich gorsetów

Krótkie gorsety często wybierane są również przez osoby wysokie - aby nosić je na ubrania i w ten sposób  pięknie podkreślać talię

  

KLASYCZNY gorset pod biust- długość zwykle wynosi od 28 do 30 cm ( środek brzucha)

Przykład:   VG-16464 lub inny wspaniały super na lato bawełniany gorset VG-19734 ( oferujemy  takie gorsety w kolorach białym czarnym i beżowym ). Na zdjęciach poniżej zwróć uwagę na kształt gorsetów o długości klasycznej- szybko je rozpoznasz przeglądając cała ofertę.Długość klasyczna jest najczęściej poszukiwana. Sprawdza się często nawet w przedziałach od 158 cm do 172 cm wzrostu.

Gorsety o długości klasycznej zwykle mają kształty jak na zdjęciach poniżej

 

 

Klikając TU- poznasz całą ofertę gorsetów o długości klasycznej

DŁUGI gorset pod biust - zwykle ma długość od 33 do 35 cm na środku brzucha.

Przykłady WT-007VG-10052. Zwróć uwagę na kształt kroju. Szybko rozpoznasz je na zdjęciach

Długie gorsety pod biust zwykle mają kształty jak na zdjęciach poniżej-przedłużane na dole

A.  B. C. 

 

Klikając TU- poznasz całą ofertę długich gorsetów

Długość gorsetu powinna zmierzyć i sprawdzić każda Klientka- my kobietki mamy bardzo różne sylwetki i różne długości torsów dlatego niezalecane jest określanie długości gorsetu tylko na podstawie wzrostu. 

Do ustalenia długości oraz rozmiaru potrzebować będziesz tylko zwykły centymetr. 

Miarę  ściągasz pionowo na środku brzucha,  tak jak widać na obrazkach.

Pomiar najlepiej zaczynasz 1 cm poniżej dolnej krawędzi obwodu biustonosza, dalej prowadzisz miarkę pionowo w dół poprzez pępek, aż  do końca kobiecej fałdki brzusznej.  Gorset nie może  zachodzi aż na łono. 

szara strzałka - TAK MIERZYMY DŁUGOŚĆ GORSETU POD BIUST

fioletowa strzałka- TAK MIERZYMY DŁUGOŚĆ GORSETU NA BIUST

Wiesz już jaką długość gorsetu potrzebujesz -  teraz sprawdź swój rozmiar

Rozmiar gorsetu wybieramy na podstawie aktualnego obwodu talii- szukasz  w tabeli rozmiarów swój obwód talii  i odczytujesz rozmiar gorsetu. Takie to proste ( zaufaj nam, wszystko zostało przeliczone, NIC NIE ZMIENIAJ i nie rób nic " na oko"). Nie wciągaj brzucha zmierz go w naturalnej wyprostowane pozycji.

Przykład: dla naturalnej talii 76 cm wybieram rozmiar 26 cali

 

Zbyt długo gorset- przykłady

Poniżej na fotografii widzimy gorset który zachodzi aż na łono kobiece, to przykład zbyt długiego gorsetu. Powinien być przynajmniej 2 -3 cm krótszy

   

Zbyt długi gorset w pozycji siedzącej może stać się mało wygodny, będzie opierać się lub wbijać w uda.

Na zdjęciu powyżej widzimy co się stało gdy modelka ubrana w zbyt długi gorset usiadła na bardzo niskim fotelu. Pamiętajmy, że niskie fotele mamy zwykle w samochodach

Wystrzegajcie się internetowych porad od amatorek, domorosłych " ekspertek " od gorsetów- to że ktoś ma w szafie kilka gorsetów, bardzo je lubi, nosi je regularnie i  pisze o tym w sieci ( np. blog, social media ..) to zwykle nie oznacza, że taka osoba jest przygotowana by doradzać osobą o zupełnie innej sylwetce, innym wieku czy wzroście.  W 2019 roku możemy się pochwalić że przez te lata sprzedałyśmy już około 15 tysięcy gorsetów- każdego dnia świadczymy przymiarki dla Pań w każdym wieku i w każdym rozmiarze- widziałyśmy już bardzo wiele indywidualnych problemów-  wiele razy szukałyśmy wyjątkowych rozwiązań. Każdego dnia prowadzimy przez wiele godzin rozmowy z Klientkami - Zaufaj naszemu doświadczeniu. 

Nie jesteś pewna zadzwoń do nas: 600726424.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl