WIELKA rewolucja 2015

UWAGA – ważna informacja!

Od 25 maja 2015 wszystkie gorsety będą produkowane w oparciu o NOWĄ, ULEPSZONĄ KONSTRUKCJĘ. Oznacza to, że nowe zamówienia obejmują już gorsety z konstrukcją, bazującą na FISZBINACH SPIRALNYCH. Ponadto, zastosowaliśmy nowe kroje oraz rozwiązania, dzięki którym nasze gorsety stały się jeszcze wygodniejsze i będą Wam służyły znacznie dłużej.

Pragniemy Was poinformować, że rok 2014/2015 przyniósł nam rekordową sprzedaż oraz pozycję lidera na rynku polskim. Nasze gorsety zyskały zainteresowanie gwiazd oraz mediów, m.in. byliśmy obecni w stacji TVN.

Jakie zalety zadecydowały o zdobyciu pozycji lidera branży gorsetów?

NAJWIĘKSZY WYBÓR GORSETÓW. Tylko w naszym sklepie znajdziecie rozmiary gorsetów od 18 do 40 cali. Myślimy o paniach w każdym wieku i o każdej sylwetce.

NISKIE CENY I PROMOCJE. Rosnąca sprzedaż pozwala nam realizować coraz większe zamówienia, a to sprzyja solidnym rabatom. Chętnie dzielimy się promocjami z Klientami, dlatego możecie wybrać swój idealny gorset spośród kilkudziesięciu topowych modeli w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, niektóre rabaty w naszym sklepie sięgają nawet 100zł!

IMPONUJĄCE DOŚWIADCZENIE. Przez blisko 3 lata obsłużyliśmy ponad 6 tysięcy Klientów, dlatego doskonale znamy Wasze preferencje i gust. Dziękujemy za wszystkie ciepłe maile, które otrzymujemy każdego dnia.

Ciężka praca i ogromne zaangażowanie przyniosły duże sukcesy.

Oprócz pozytywnych doświadczeń oraz sukcesów, nie obyło się też bez mniej przyjemnych zdarzeń, inspirowanych przeważnie przez konkurencję, która próbowała robić nam czarny PR w sieci, publikując o nas negatywne opinie. Cieszymy się jednak, że nasi Klienci szybko zauważyli, że takich komentarzy nie ma na opiniotwórczych forach i serwisach, gdzie każda opinia jest skrupulatnie weryfikowana. W efekcie, cała akcja wymierzona w nas udowodniła tylko jeszcze mocniej, że warto nam zaufać, a wysoka jakość i życzliwe nastawienie do Klienta zawsze się obronią!

Wszystkie te doświadczenia jedynie nas wzmocniły, dając siłę do dalszej walki o zdobycie, a teraz już utrzymania, pozycji lidera.

Dziękujemy wszystkim, którzy to docenili  – bez Was nie było by tego wszystkiego! Dziękujemy!

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl