WYMIANA - ZWROT TOWARU

Zasady obowiązują od dnia 09.03.2014, nowy adres od 1-9-2017

 Paczki  prosimy kierować pod adres:

Gorsety-PL A.Ruszewska

Rydygiera 8 pok. 1014 p. X

01-793 Warszawa

lub

do paczkomatu Inpost  WAW106A

ul.Dzika 29, Warszawa 01-038 


Czy mogę oddać lub wymienić gorset?

Kupując gorset mają Państwo  prawo do zwrotu lub wymiany  na inny model czy rozmiar. Towar musi zostać odesłany w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. W tym czasie nawet nie muszą Państwo  podawać przyczyny wymiany/ zwrotu towaru. Wystarczy tylko zgłosić mailowo taki fakt biuro@gorsety-pl.pl .

Wymieniany/ zwracany gorset musi wrócić do magazynu w nienagannym stanie z oryginalnie przymocowanymi metkami. Bardzo prosimy szanować towar przed wysłaniem. Gorset to bielizna ze stalową konstrukcją, która z wielu względów wymaga szczególnego tratowania. Działając w sposób tak bardzo restrykcyjny gwarantujemy wszystkim kupującym towar PREMIUM - najwyższej jakości. Więcej na ten temat poniżej.

W przypadku wymiany jesteśmy w stanie dobrać gorset do każdej sylwetki. Każdemu klientowi, który ma problem z doborem fasonu i rozmiaru świadczymy usługi doradztwa. Jeśli nadal mają Państwo pytania prosimy o biuro@gorsety-pl.pl   Bardzo indywidualnie traktujemy sprawę każdego Klienta, którego zakup okazał się nieudany za pierwszym razem.

Jak mierzyć gorset?

Nowy gorset mierzymy wyłącznie na koszulkę (konieczność zachowania higieny- gorset to bielizna) i nie traktujmy go przesadnie mocno. Zwykłe zasznurowanie gorsetu pozwala sprawdzić czy rozmiar i fason zostały odpowiednio wybrane. 1-2 przymiarki wystarczą, aby określić trafność zakupu. Każdy gorset, który będzie noszony kilka godzin ma już wyraźnie wygiętą konstrukcję do sylwetki osoby, która w nim chodziła- niestety jest to proces nieodwracalny i taki gorset nie podlega wymianie/ zwrotowi.  

Nowy gorset ma charakterystyczny fabryczny zapach. Wszystkie gorsety są impregnowane płynem zabezpieczającym gorsety przed zabrudzeniem, dzięki takim zabiegom gorsety trudniej przyjmują zapachy potu lub np.  nikotyny. Impregnacja sprawia, że nie musisz oddawać gorsetu zbyt często do pralni. Podczas mierzenia i przechowywania zadbaj szczególnie, aby gorset nie miał kontaktu z kremami, perfumami i innymi kosmetykami. Jeżeli gorset będzie wyraźnie przesiąknięty zapachem mamy prawo odmówić wymiany. 

Do każdego gorsetu dołączona jest papierowa metka. Metka zawieszana jest wewnątrz gorsetu - tak, aby w żaden sposób nie przeszkadzała w mierzeniu,  nie zakłóca też obrazu całości. Zadbaliśmy świadomie o taką wygodę. Prosimy nie odcinaj metki – niech będzie ona naszą gwarancją, że działałaś uczciwie i nie nosiłaś gorsetu po za jego przymiarką. NIE WYMIENIAMY GORSETÓW Z ODCIĘTA PAPIEROWĄ METKĄ. PAPIEROWA METKA MUSI WISIEĆ .

Doceń nasze starania, zauważ że nie działamy masowo,i wszystkich Klientów traktujemy bardzo  indywidualnie. 

Prosimy:  Nie narażaj nikogo na straty – bądź naszym partnerem. Dziękujemy


 FORMY WYMIANY i ZWROT TOWARU

Nie musisz oddawać opakowania ozdobnego (bibułek, wstążek) - wystarczy,  że włożysz gorset w czysty, schludny worek. Nie masz drukarki  -nie martw się, nie musisz drukować formularza, przepisz tylko ręcznie oświadczenie - prosty wzór na samym dole tej strony.


WYMIANY ODBYWAJĄ SIĘ NA DWA SPOSOBY:

Wymiana rozmiaru (chcę otrzymać taki sam gorset w innym rozmiarze)

W przypadku wymiany tylko rozmiaru danego modelu gorsetu Klient zobowiązany jest:

 • powiadomić nas o chęci wymiany listownie lub mailowo na adres biuro@gorsety-pl.pl;
 • opłacić przelewem ponowna przesyłkę: 17 zł (poczta, DPD ), 12 zł (InPost)

Idea Bank nr rachunku 81 1950 0001 2006 0635 5467 0002

Gorsety-PL Aleksandra Ruszewska,

Kossaka 69 a, 84-300 Lębork

Tytuł przelewu: dopłata koszty przesyłki, nr zamówienia i nazwisko Klienta

 • wypełnić formularz wymiany podpisać KONIECZNIE i włożyć go do paczki;
 • nie mam drukarki napisz swoimi słowami odręcznie pismo w którym podajesz wszystkie swoje dane takie jak Imię, Nazwisko, numer zamówienia, data zakupu, dalej wymieniasz co oddajesz i co chcesz otrzymać ( kod gorsetu, następnie rozmiar jaki oddajesz i jaki chcesz otrzymać), pod oświadczeniem koniecznie złóż swój podpis.
 • wysłać gorset wraz z wydrukowanym i wypełnionym formularzem lub własnoręcznie stworzonym pismem pod adres:

  Gorsety-PL

  Rydygiera 8 pok. 1014 p. X

  01-793 Warszawa

lub

do paczkomatu Inpost  WAW106A

ul.Dzika 29, Warszawa 01-038

Wymiana Modelu Gorsetu (chcę otrzymać inny krój gorsetu)

W przypadku zmiany modelu, każdy Klient zwraca towar i składa nowe zamówienie. Pieniądze za zwrócony gorset oddajemy przelewem na wskazany numer konta.

W przypadku wymiany na inny model  Klient zobowiązany jest:

 • powiadomić nas o zwrocie gorsetu listownie lub mailowo na adres biuro@gorsety-pl.pl,wypełnić formularz wymiany  i podpisać go KONIECZNIE.
 • nie mam drukarki napisz swoimi słowami odręcznie pismo w którym podajesz wszystkie swoje dane takie jak Imię, Nazwisko, numer zamówienia, data zakupu, dalej wymieniasz co oddajesz i co chcesz otrzymać (podaj kody gorsetów oraz rozmiar jaki oddajesz i jaki chcesz otrzymać), pod pismem koniecznie wymagany jest Twój podpis.
 • podaj numer konta na, które mamy zwrócić wartość towaru;
 • złożyć jak najszybciej zupełnie nowe zamówienie, napisz nam czego szukasz (dzięki temu szybciej zaczniemy działać, aby jak najszybciej dostarczyć wybrany nowy model);
 • wysłać gorset pod adres:

  Gorsety-PL

  Rydygiera 8 pok. 1014 p. X

  01-793 Warszawa

  lub

  do paczkomatu Inpost  WAW106A

  ul.Dzika 29, Warszawa 01-038


   Zwrot Gorsetu (chcę otrzymać zwrot wartości towaru)

W przypadku zwrotu  Klient zobowiązany jest:

 • powiadomić nas o zwrocie gorsetu listownie lub mailowo na adres biuro@gorsety-pl.pl;

 • wypełnić formularz zwrotu  i podpisać go KONIECZNIE,

  nie masz drukarki napisz swoimi słowami odręcznie pismo w którym podajesz wszystkie swoje dane takie jak Imię, Nazwisko, numer zamówienia, data zakupu, dalej wymieniasz co oddajesz i co chcesz otrzymać ( kod gorsetu, następnie rozmiar jaki oddajesz i jaki chcesz otrzymać), pod pismem koniecznie wymagany jest Twój podpis. na końcu tej strony zamieszczamy wzór takiego pisma.
 • wysłać gorset pod adres:

  Gorsety-PL

  Rydygiera 8 pok. 1014 p. X

  01-793 Warszawa

lub

do paczkomatu Inpost  WAW106A

ul.Dzika 29, Warszawa 01-038


 UWAGA!!! Nie masz drukarki nie przejmuj się -napisz ręcznie odstąpienie od umowy kupna- sprzedaży-poniżej przykład co wystarczy napisać 

 WZÓR ODRĘCZNEGO OŚWIADCZENIA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

( Jest to prosty, wystarczający wzór w/g ZAŁĄCZNIKA nr 2 DO USTAWY O PRAWACH KONSUMENTA)

–    Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży następujących rzeczy ..( tu wpisz koniecznie nazwa/kod gorsetu, rozmiar, wartość towaru, a następnie takie dane:

 • Data zawarcia umowy lub data odbioru
 • Numer zamówienia
 • Imię i nazwisko 
 • Adres kupującego, telefon, e-mail
 • Dane i numer konta bankowego na które mamy zwrócić wartość zwracanego towaru
 • Podpis konsumenta
 • Data wysłania pisma

Taki odręcznie napisany formularz należy wypełnić i odesłać razem z towarem na adres:

GORSETY-PL ALEKSANDRA RUSZEWSKA

ul. Rydygiera 8/1014, piętro X, 01-793 Warszawa

lub na adres e-mail: biuro@gorsety-pl.pl


CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE WYMIANY/ ZWROTU


Jak zapakować gorset? bardzo ważne

Nie musisz oddawać opakowania ozdobnego, bibułek ani wstążek- wystarczy,  że włożysz gorset w czysty , schludny worek.

Aby nadać przesyłkę z gorsetem nie musisz nawet posiadać kartonika, wystarczy kupić w Urzędzie Poczty Polskiej  Kopertę Bąbelkową - rozmiar  K20 cena około 2,5 zł (praktykujemy takie koperty od kilku lat, sprawdzają się idealnie). To tania, prosta i szybka metoda pakowania gorsetu. Wystarczy taką kopertę nadać jako list polecony - nie musisz ponosić kosztów za paczkę lub kuriera. Koperty K20 do kilograma można nadawać w formie listu poleconego cena około 11 zł.

UWAGA! GORSET NALEŻY ZAPAKOWAĆ STARANNIE:

 • nie wolno zwijać gorsetu w rurkę - ułóż towar płasko;
 • nie wolno obwiązywać sznura w koło gorsetu;
 • zrób ze sznura na koniec kokardę i ułóż starannie;
 • zapakuj gorset w woreczek foliowy, zaklej woreczek lub zagnij starannie;
 • koniecznie zapnij haftki/ brykle gorsetu, załóż gumkę na haftki (bez gumki tkaniny ulegają zaciąganiu) - jeśli zgubiłaś gumkę poproś o tzw. "gumkę recepturkę" w pobliskiej aptece/ sklepie;
 • wymieniając/ zwracając towar należy koniecznie do paczki włożyć odpowiedni formularz oraz dowód zakupu (paragon). Nie masz drukarki? napisz podobny formularz ręcznie;
 • Niestarannie zapakowane gorsety ulegają uszkodzeniom i deformacji podczas transportu. Nie ponosimy odpowiedzialności za taki stan rzeczy. Klient zobowiązany jest zadbać o właściwe zapakowanie gorsetu do transportu

Dlaczego takie ostre zasady mierzenia i pakowania?

Zasady mierzenia i pakowania gorsetów są bardzo restrykcyjne ze względu na specyfikę towaru. Jako sprzedawca nie możemy ponosić kolejnych strat poprzez przyjmowanie noszonych gorsetów.  Pomimo zmienionego w Grudniu 2014 prawa w zakresie zawierania umów kupna sprzedaży   na odległość wprowadziliśmy kilka wewnętrznych zasad. Jeśli  Państwu nie odpowiadają prosimy odstąpić  od zakupów w naszym sklepie. Gorset noszony choćby raz zmienia formę. Noszonego wcześniej gorsetu już nigdy nie możemy wysłać do innego Klienta. Taka mamy zasadę. Dlatego przyjęliśmy umownie, że wisząca fabrycznie przyczepiona metka jest dowodem na to że gorset ma nienaruszoną konstrukcję. Dzięki temu wszyscy Kliencie otrzymają gorsety bez skrzywień i deformacji.

Wcześniej  na swojej drodze spotkaliśmy wiele „pseudo-Klientek”, które zamawiały gorset tylko po to, by zrobić w nim sesję zdjęciową lub pobawić się w stylistkę. Gorset jest bardzo intymną częścią garderoby– dlatego aby utrzymać renomę sklepu i oferować towar najwyższej, jakości nie możemy pozwolić na takie praktyki. Gorset absolutnie nie powinien być wiązany na kliku różnych sylwetkach. Młode "pseudo Klientki" kupowały towar z zamiarem zwyczajnego wypożyczenia kostiumu tanim kosztem. Oddawały towar mierzony wielokrotnie, zdeformowany, często używany do prywatnych celów. A my oglądaliśmy fotografie owych Pań na forach, blogach oraz Facebooku. Na fotografiach Panie prezentowały się w gorsetach bez zastrzeżeń. Musimy chronić uczciwych Klientów. Zależy nam, aby Klienci wracali do naszego sklepu i polecali nas znajomym.

Jestem mężczyzną chcę kupić gorset dla mojej Damy, co jeśli źle wybiorę?

Już wielu Panów kupiło gorsety z naszej oferty. Liczba mężczyzn robiących zakupy w naszym "Buduarze" wzrasta z każdym miesiącem. Panowie – pamiętajcie, że pomagamy w doborze fasonu i rozmiaru. Chętnie z Wami rozmawiamy i z przyjemnością poznamy Wasze upodobania.

Przed zakupem należy poznać wymiary osoby, którą będziecie obdarowywać. Będą one niezbędne, abyśmy mogli pomóc w doborze odpowiedniego  fasonu czy rozmiaru. Należy poznać wzrost, obwód biustu, talii oraz (jeśli to możliwe) bioder. Panowie jeśli chcecie zrobić niespodziankę i trudno będzie zdobyć wszystkie te wymiary, to w takiej sytuacji rekomendujemy zakup gorsetu pod biust czyli Underbust. Aby kupić taki gorset wystarczy znać tylko dwa podstawowe parametry: obwód talii i wzrost. Jeśli wybór nadal będzie sprawiał  trudności - jesteśmy do dyspozycji.

Piszcie do Nas biuro@gorsety-pl.pl

- Pomożecie?

- Pomożemy :) !!!

W przypadku problemów z dopasowaniem fasonu można wymienić/ zwrócić gorset.

 

modelka: Anstassia Kogan

zdjęcia: Frustra

makijaż: Justyna Wróbel

Pokaz Gorsetów Warszawa 2013 rok

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl