STANDARDOWA WYSYŁKA GRATIS
WYMIANY, ZWROTY, REKLAMACJE
FORMULARZ ZWROTU

 

ZWROTY

Jeśli zakupione produkty nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz je zwrócić w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki

W kwestiach zwrotu jesteśmy bardzo restrykcyjni, potraktuj zwrot poważnie z poszanowaniem towaru

Sklep nie ma obowiązku czyścić zwracanego towaru, może odmówić przyjęcia zabrudzonego zwrotu lub obciążyć Klienta kosztami czyszczenia.

Krok 1.

Koniecznie zgłoś zwrot przed wysłaniem paczki - wyślij krótkiego  maila na adres: biuro@gorsety-pl.pl

podaj numer zamówienia, nazwisko oraz nazwę i wartość zwracanego gorsetu/towaru

Jeśli nie zgłosisz mailowo zwrotu - magazyn nie przyjmie Twojej paczki.

Krok 2.

Wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu - Pobierz Formularz pdf  ( kod produktu jest zawsze podany w nazwie każdego gorsetu). Formularz nie musi być drukowany, możesz napisać odręcznie  "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna - sprzedaży". Odręcznie napisane oświadczenie musi zawierać w treści: datę pisma, do kogo jest kierowane czyli do Sklepu Gorsety-PL, imię i nazwisko Kupującego, numer zamówienia, nazwę (kod)  i wartość towaru, numer konta bankowego, na które mamy rozliczyć należności oraz podpis Klienta

UWAGA! Paczki bez załączonego formularza lub oświadczenia nie będą mogły zostać zidentyfikowane przez pracowników magazynu.

Krok 3. 

Sprawdź czystość gorsetu w środku i na zewnątrz. Towar musi wrócić w stanie idealnie czystym. Spakuj towar bezpiecznie do worka, zabezpiecz przed uszkodzeniem w transporcie,  dołącz do paczki wydruk który dostałeś razem z towarem oraz formularz.

UWAGA!

  • Każde zabrudzenie gorsetu ( wewnątrz i na zewnątrz ) dyskwalifikuje możliwość zwrotu.
  • Nie przyjmujemy zwrotów gorsetów oblepionych włosami, sierścią zwierząt, brokatem, pierzem czy kurzem
  • Nie wolno zwijać gorsetu w rurkę, ponieważ w ten sposób możemy zniszczyć jego konstrukcję. Gorset należy zawsze ułożyć na płasko
  • Nie wolno obwiązywać sznura w koło gorsetu
  • Koniecznie zapnij haftki/brykle/zamek gorsetu, najlepiej załóż gumkę recepturkę na grzybki haftek - wtedy gorset nie rozepnie się w transporcie, grzybki nie będą tarły tkanin
  • Włóż gorset do worka foliowego

4. Wyślij paczkę na adres:

Gorsety-PL

ul. Rydygiera 8 pok. 1014

01-793 Warszawa

5. Maksymalnie do 14 dni po otrzymaniu przez nas paczki otrzymasz zwrot należności za zwrócone produkty na podane w formularzu konto bankowe.

 

WYMIANY

Nie ma możliwości bezpośredniej wymiany produktów.
W sklepie GORSETY-PL wymiana polega na dokonaniu zwrotu wybranego produktu i złożenia oddzielnego zamówienia na nowe produkty.

 

REKLAMACJE

Klient może złożyć reklamacje listownie, wysyłając przesyłkę z wadliwym produktem oraz wypełnionym zgłoszeniem reklamacyjnym na adres:

Gorsety-PL

ul. Rydygiera 8 pok. 1014

01-793 Warszawa

Wzór formularza Pobierz Formularzpdf Pismo reklamacyjne można napisać odręcznie.

Firma Gorsety-PL rozpatrzy reklamację w ciągu 14 dni od dnia jej otrzymania.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl